Vyhrajte knihy plné temných a dramatických okamžiků

junek-perex
Temná atmosféra ze stránek knih Petra Junka doslova sálá a o dramatické situace v nich není nouze. Ať už se jedná o postapokalyptické téma, nebo příběh zběhlého sovětského agenta, čtení vás zkrátka bude bavit.

Apokalypsa: Poslední revoluce

Svět se probudil do disharmonie. Přes gigantické přírodní katastrofy, které si sám přivedl, se přenesl do zmatku, kde nejedna duše tápe a neví, jak dál. Náboženství se roztrhala na tisíce kousků. Nikdo už ničemu nevěří a nikdo nikomu není schopen pomoci. Jediným bohem se tak stala Moc, která společně s penězi drancuje svět od jeho základů… Třetí světová válka již dávno započala. Ovšem nepřítel je neviditelný – jde o válku stínů, kde na lidstvo útočí nelidskost. Mnozí z davu neslyší a nechají se klamat, proto jsou předem poraženi a zotročeni. Ovšem jsou zde i tací, kteří slyší a bubnují do zaprášených bubnů doby, aby pozvedli její padlý prapor. Vládne chaos, strach, beznaděj a utrpení.

Autor: Petr Junek

Vydalo: nakladatelství Leviathan
Počet stran: 203
Vazba: brožovaná
Vydáno: 2011
ISBN: 978-80-260-0089-1

Přečtěte si o knize Apokalypsa: Poslední revoluce více a prohlédněte si také ukázku.

 

Den šílenství

Den šílenství je čtvrtá kniha jihočeského autora Petra Junka, ve které se vrací studená válka včetně dvojích agentů a starých praktik tajné policie.

Příběh vypráví o poslední akci zběhlého sovětského agenta, který se musí po třiceti letech vrátit do zapovězené vlasti, aby zabránil obrovské katastrofě v Evropě a také aby pomstil úkladnou vraždu své ženy.

Žánrově se jedná o chladné drama s lehkými prvky sci-fi.

Autor: Petr Junek

Vydalo: nakladatelství Élysion
Počet stran: 160
Vazba: pevná
Vydáno: 5/2021
ISBN: 978-80-87757-21-5

Přečtěte si více o knize Den šílenství a nezapomeňte také na ukázku.

 

O autorovi

Petr Junek (1979) debutoval v roce 2002 básnickou sbírkou Zanícení. V roce 2006 vyšla knížka Apokalypsa – Poslední revoluce, která se dočkala druhého vydání v roce 2011. V roce 2015 vychází druhá kniha Stigma Diabolicum, kde dochází odklonu od fantasy hororu k temnému thrilleru. K hororu se vrací v roce 2017 s knihou Hypnosis – Třetí velká destrukce, která se prolíná s jeho prvotinou a uzavírá tak trilogii apokalyptických děl. Nyní vychází sci-fi drama Den šílenství, ve kterém se autor odklání od temné atmosféry, nicméně o dramatické chvilky v knize není nouze. Junek vzešel z českého undergroundu a momentálně žije v Českých Budějovicích.
(Zdroj informací: oficiální web autora)

 

Vyhrajte knihy Apokalypsa: Poslední revoluce a Den šílenství

Svět a hrdinové v knihách Petra Junka si vždy prochází zatěžkávací zkouškou. Ať už se jedná o postapokalyptickou budoucnost, kde se na zpustošené Zemi plíživě rozmáhá nelidskost, nebo o návrat studené války, o dramatické okamžiky není nouze. Pokud vás temná témata baví, neměl by tento český autor, který debutoval v roce 2002 básnickou sbírkou Zanícení, ujít vaší pozornosti.

Ve spolupráci s autorem Petrem Junkem vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou obě knihy Apokalypsa: Poslední revoluce a Den šílenství vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihy
Apokalypsa: Poslední revoluce a Den šílenství
probíhá od 11. do 24. června 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Apokalypsa: Poslední revoluce a 3 knihy Den šílenství

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeApokalypsa
Poslední revoluce

Junek, Petr

Vydavatelství Leviathan, 2011

zobrazit info o knizeDen šílenství

Junek, Petr

Élysion, nakladatelství s. r. o., 2021

Vyhrajte knihy plné temných a dramatických okamžiků - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. a.k napsal:

    Dobrý den, moc děkuji za výhru. Knihy Apokalypsa: Poslední revoluce a Den šílenství mám už doma.

Napsat komentář