Zasoutěžte si o návody na kreslení pro začátečníky

zaciname-kreslit-perex
Chcete se naučit kreslit, ale nechce se vám platit tisíce za kurzy, nebo na ně nemáte čas? Existuje i jednodušší možnost, jak v krátké době dosáhnout skvělých výsledků, a my vám ji představíme.

Umělcem za patnáct minut

Kreslení pro začátečníky, kde se na nejrůznějších námětech a modelech naučíte základy kresby od začátku do konce.

Už dlouho se chcete naučit kreslit, ale nemáte čas docházet na kurzy nebo studovat obsáhlé manuály? S knihou Začínáme kreslit to zvládnete rychle, jelikož každý návod je připravený tak, aby vám celá kresba trvala jen několik málo minut. Malířka a autorka bestsellerů Catherine V. Holmesová nabízí v této knize víc než 60 návodů, v nichž krok za krokem ukazuje, jak kreslit zvířata, rostliny, předměty denní potřeby a spoustu dalších námětů. Každý návod je rozdělen na několik kroků, které vám pomohou dívat se na objekty jako umělec a tím dosáhnout perfektního výsledku. Seznámíte se s novými technikami, získáte dovednosti, které vám umožní nakreslit jakoukoliv předlohu a za nedlouho se budete moct radovat z pěkných a povedených kreseb. A stačí jen čtvrt hodinky denně. Tak neváhejte a začněte kreslit!

 

Začínáme kreslit

Autorka: Catherine V. Holmesová

Vydalo: nakladatelství Zoner Press
Překlad: Silvie Elmoujahid
Počet stran: 160
Vazba: brožovaná
Vydáno: 1/2021
ISBN: 978-80-7413-431-9

Přečtěte si více o knize Začínáme kreslit, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Zoner Press. Navíc si můžete také prohlédnout krátkou ukázku.

Nakladatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.

 

Vyhrajte knihu Začínáme kreslit

Myslíte si, že nemáte talent na kreslení a vytvořit alespoň průměrně dobrý obrázek by vám zcela jistě zabralo hodiny a hodiny? V tom případě vám publikace Catherine V. Holmesové ukáže, že to tak vůbec být nemusí. Naučíte se díky ní v několika snadných krocích nakreslit zvířata, rostliny i předměty a žádný z námětů vám nezabere více než pár minut. Pojďte se o tom přesvědčit sami.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Začínáme kreslit vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Začínáme kreslit
probíhá od 13. do 26. února 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Začínáme kreslit

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZačínáme kreslit

Holmesová, Catherine V.

Zoner Press, 2021

Napsat komentář