Slang, idiomy a co v učebnicích nenajdete

Anglictina slang idiomy
Angličtina není jen gramatika a fádní slovní zásoba. Pokud toužíte osvojit si slang a idiomy pro běžný život, nahlédněte do originální učebnice. Nechybí témata jako flirtování, flám či horoskopy. Součástí jsou cvičení a správné řešení.

Jak se vyjádřit v choulostivých situacích, jak rozumět výrazům, které se stydíme říct nahlas, zkratky při online komunikaci a SMS, idiomy pro běžný život, jak pozvat na panáka, kouření, flámování, WC, peníze, flirtování a svádění, milostný život a sex, jak si oživit sexuální hrátky, neslušná slova a nadávky, tělo a jeho zvuky, spánek, hračky pro děti i pro dospělé, maminka a miminko, jak se domluvit s dítětem, pohádky, říkanky, hry, jak předejít trapasům a dvojsmysly, horoskop, vlastnosti a mnoho dalšího… a samozřejmě ke všemu cvičení s klíčem.

Doporučujeme

Prohlédněte si další knihy pro samouky, které ocení dospělí i děti.

zobrazit info o knize    zobrazit info o knize     zobrazit info o knize

Angličtina: Slang, idiomy a co v učebnicích nenajdete

Autorka: Miloslava Pourová

Počet stran: 304
Vazba: brožovaná
Formát: 125×182 mm
ISBN: 978-80-271-1339-2
Doporučená cena: 249 Kč

 

Knihu Angličtina: Slang, idiomy a co v učebnicích nenajdete vydalo nakladatelství Grada.

O autorce

Miloslava Pourová je mj. autorkou knih Angličtina – Správné používání časůAngličtina pro samoukyNová maturita z angličtiny. Její jazykové příručky vám pomohou zvládnout komunikaci v angličtině, osvojit si slovní zásobu i gramatická pravidla. Učebnice jsou vhodné pro každého, kdo se chce naučit samostatně vyjadřovat a postupovat přitom vlastním tempem.


Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd.

 

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeAngličtina: Slang, idiomy a co v učebnicích nenajdete

Pourová, Miloslava

Grada, 2020

Napsat komentář