Zahrajte si o pátrání po vrahovi vlastního otce

vsechny-krasne-lzi-audiokniha-perex
Harry Ackerson se trápí smrtí svého otce a stále více si uvědomuje, že události, které provázely jeho život, jsou poněkud zvláštní. Že by smrt Billa Ackersona nebyla nehoda, ale dobře promyšlená vražda? Ale kdo by měl důvod ho zabíjet?

Každý má svůj díl viny

Není zvláštní, že šílení lidé vždy naleznou jeden druhého?

Harry Ackerson se zmítá mezi smutkem ze smrti vlastního otce a zvláštními událostmi, které se okolo něj dějí. Zemřel jeho otec Bill opravdu jen náhodou? Harry nachází další a další střípky, které ho přivádějí k myšlence, že život Billa byl mnohem nejasnější, než si kdy dokázal představit. Do všeho se podivně zaplétá jeho nevlastní matka Alice a její vztahy z minulosti. Co když kus viny leží na každém?

 

Všechny krásné lži

Autor: Peter Swanson

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Zbigniew Kalina
Překlad: Zdena Tenklová
Délka: 10 hodin 38 minut
Vydáno: 3/2019

Přečtěte si více o audioknize Všechny krásné lži, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

Peter Swanson debutoval románem The Girl with a Clock for a Heart a pokračoval dalšími třemi thrillery. Na zabití získalo cenu New England Society Book Award. Všechny krásné lži jsou jeho nejnovějším románem. Jeho knihy byly přeloženy do více než 30 světových jazyků a sklízí ohlasy napříč zeměmi. Fanoušci jeho díla vychvalují slovy jako působivé, poutavé, fascinující nebo znepokojivé. Peter žije se svou ženou a kočkou v USA ve státě Massachusetts a chystá pro své čtenáře další romány.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Všechny krásné lži

Když se Harry Ackerson dozví, že jeho otec zemřel, okamžitě se vydává do Kennewicku, kde Bill žil se svojí druhou ženou. Zatímco se snaží vyrovnat se ztrátou a smutkem, vkrádá se mu stále častěji do mysli otázka, zda byla otcova smrt skutečně pouhá nešťastná náhoda. Okolnosti jsou nejasné a navíc se ukazuje, že minulost nevlastní matky Alice by také stála za prozkoumání. Zda se Harrymu podaří zjistit, jak to celé bylo, si poslechněte v audio verzi thrilleru Petera Swansona, který namluvil herec Zbigniew Kalina.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Všechny krásné lži vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Všechny krásné lži
probíhá od 23. března do 5. dubna 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Všechny krásné lži

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeVšechny krásné lži
Audiokniha

Swanson, Peter

Audiotéka.cz, 2019

Napsat komentář