Zvládněte anglickou gramatiku s přehledem

Anglicka gramatika efektivne a prehledne
Pronikněte konečně do hlubin anglické gramatiky s lehkostí a přehledem. Díky moderní učebnici, kterou doplňují užitečné grafy a obrázky, pochopíte i zapeklité záležitosti.

Gramatika jako žádná jiná – moderní, přehledná, strukturovaná, výklady jednotlivých jevů jsou často doplněny obrázky či grafy, díky kterým se vám rozsvítí v hlavě a pochopíte i ty gramatické záležitosti, se kterými jste dosud zápasili. Vizuální znázornění podpoří snadné zapamatování a rychlé vybavení toho, co jste se naučili. Díky intuitivnímu výkladu, rozmanitému a překvapujícímu zobrazení budete motivovaní, budete rychle postupovat a učení vás bude bavit. Kniha je vhodná pro úroveň znalosti jazyka A1–B2.

 

Anglická gramatika efektivně a přehledně

vizuální styl učení
Autor: Lutz Walther
Přeložila: Jitka Koubková

Počet stran: 304
Vazba: vázaná
Formát: 168×240 mm
ISBN: 978-80-271-0892-3
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Anglická gramatika efektivně a přehledně vydalo nakladatelství Grada v edici Velmi lehce.

 

Ukázka z knihy

Anglicka gramatika efektivne a prehledne_ukazka

Prolistujte si celou ukázku.

 

Lutz Walther

Dr. Lutz Walther (*1961) je německý amerikanista, hispanista a překladatel, jenž napsal např. knihy Stručná anglická gramatika, Business English, Anglická gramatika rychlostí blesku, Angličtina – Kompletní gramatika atd.

 

Edice Velmi lehce

V edici Velmi lehce nakladatelství Grada dále vyšly tyto zajímavé a užitečné publikace: Angličtina – Správné používání časů, Anglická slovíčka v obrázcích, English Is Not Easy, Německá slovíčka v obrázcích ad.


Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knize

Napsat komentář