Vyhrajte rádce pro bezlepkové stravování

zivot-bez-lepku-perex
Trpíte celiakií nebo z jakéhokoliv jiného důvodu chcete ze svého jídelníčku vynechat potraviny obsahující lepek? V tom případě se vám bude hodit publikace, která nabízí nejen mnoho užitečných informací, ale také chutné recepty.

Chutně, jednoduše a hlavně bez lepku

Kniha o bezlepkové výživě je z části soubor rad a informací, proč, jak a kdy přejít na bezlepkovou stravu, z části pak praktická kuchařka, která čtenářům nabídne více než 80 receptů bezlepkových pokrmů – od polévek, přes hotová jídla až po dezerty.

Na přípravě knihy se podílela vyhlášená pražská restaurace Uhelna club & Restaurant, kde také vznikla kompletní fotografická část knihy. Kniha, zvlášť je-li kuchařkou, bude těm, kteří se stravují bezlepkově, partnerem na několik let.

 

Život bez lepku

Autoři: Roman Herold, Denis Hofmann

Vydalo: nakladatelství BVD
Počet stran: 192
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 12/2016
ISBN: 978-80-87090-90-9

Přečtěte si více o knize Život bez lepku, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Život bez lepku

Byla vám diagnostikována celiakie, nebo jste z nějakého důvodu začali s bezlepkovou dietou a nevíte si rady? V knize Romana Herolda a Denise Hofmanna se dozvíte nejen řadu užitečných rad, informací a tipů na přírodně bezlepkové potraviny, ale najdete v ní také praktickou kuchařku, která vám bude inspirací pro rozmanité pokrmy od polévek až po dezerty. Neváhejte a vyzkoušejte recepty, na kterých se podíleli kuchaři vyhlášené pražské restaurace Uhelna club & Restaurant.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Život bez lepku vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Život bez lepku
probíhá od 29. dubna do 5. května 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 knihy Život bez lepku

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeŽivot bez lepku

Herold, Roman – Hofmann, Denis

BVD, 2016

Vyhrajte rádce pro bezlepkové stravování - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. olly napsal:

    Dobrý den,
    výhra „99 her pro trénink mozku“ přišla v pořádku, děkuji, olly

  2. a.k napsal:

    Dobrý den, taky už mi dorazila výhra Život bez lepku. Moc děkuji!

Napsat komentář