Novinka letošního roku – aukce již od koruny!

aukce
Berete naše aukce jako příležitost k nákupu knih za výhodnou cenu, nebo jsou pro vás i příležitostí ke hře? Ať tak či tak, určitě vás potěší naše nabídka aukcí již od symbolické koruny!

Vyvolávací ceny knih v našich aukcích se obvykle pohybují kolem poloviny doporučené ceny dražené knihy. Pro naše dražitele jsme však připravili od letošního roku novinku: u jedné aukce denně najdete vyvolávací cenu v hodnotě 1 koruny.

V případě nezájmu ostatních dražitelů pak můžete knihu získat v podstatě jen za cenu poštovného a to se určitě vyplatí hlavně v případě, budete-li současně dražit ještě nějakou další knihu. Rozhodně to ale není podmínkou, abyste akční nabídku získali.

Zajímá vás, jaké knihy se symbolickou vyvolávací cenou najdete? Nemusíte se obávat, že by šlo o tituly jen jednoho žánru – budeme se snažit, abychom takto prostřídali knihy všech žánrů. Ostatně, můžete se přesvědčit sami!

 

Doporučení:

Novinka letošního roku – aukce již od koruny! - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. Jarin Lodr napsal:

    Děkuji za prijeti .Jaroslav

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>