Zahrajte si o nebezpečný manželský trojúhelník

vi-o-tobe-audiokniha-perex
Louise nemá přítele a většinu času tráví se svým synem. V podstatě ani vztah nehledá a už vůbec by ji nenapadlo, že by mohla přitahovat někoho tak okouzlujícího, jako je David. Nic však není dokonalé, proto se i v tomto případě najde nějaké „ale“.

Temná místa v životě dokonalého páru

Louise je svobodná matka, která pracuje na poloviční úvazek, aby mohla trávit čas se svým synem. Když se ale objeví David, okouzlující, mladý a úspěšný muž, který o ni jeví zájem, nevěří vlastním očím. Nikdy by nečekala, že by o ní takový muž mohl zavadit pohledem, ale zdá se, jakoby ho doslova přitahovala. David je ale ženatý s Adele, se kterou tvoří doslova dokonalý pár. Louise se pomalu nechá zatáhnout do pavučiny jejich komplikovaného vztahu.

Jsou na první pohled ti nejkřehčí lidé, opravdu ti nejslabší? Jaké tajemství manželé skrývají a jak daleko jsou schopni zajít, aby si jej uchránili?

 

Ví o tobě

Autorka: Sarah Pinborough

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpreti: Helena Dvořáková, Simona Postlerová, Jakub Hejdánek, Ivana Jirešová
Překlad: Hana Sichingerová
Délka: 12 hodin 1 minuta
Vydáno: 11/2017

Přečtěte si více o audioknize Ví o tobě, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorce

Sarah Pinborough je milovnice koček a výherkyně British Fantasy Awards za rok 2009 v kategorii nejlepších krátkých příběhů, a za rok 2010 a 2014 za nejlepší román. Když nepíše knihy, pracuje jako scénáristka pro BBC. Do dnes vydala přes 20 románů v několika zemích světa.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Ví o tobě

Jediným mužem v Louisině životě byl donedávna její syn, kterému se snaží věnovat co nejvíce času. Brzy však bude muset část svého času ukrojit i pro pohledného a úspěšného Davida, pokud má mít jejich vztah nějakou naději. Nebude to ovšem jednoduché. Nejen, že se ukáže, že je David ženatý, ale především se kolem něj objeví plno dalších otazníků, které vyvolávají pochybnosti o tom, zda je skutečně tím, za koho ho Louise považovala. Zaposlouchejte se do napínavého příběhu Sarah Pinborough a odhalujte spolu s hlavní hrdinkou jedno tajemství zdánlivě dokonalého páru za druhým. Na konci budete možná překvapenější než ona.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Ví o tobě vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Ví o tobě
probíhá od 18. listopadu do 1. prosince 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Ví o tobě

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeVí o tobě
Audiokniha

Pinborough, Sarah

Audiotéka.cz, 2017

Napsat komentář