Získejte napínavý příběh z postapokalyptického světa

subjekt-perex
Svět, jak jsme ho znali dosud, už neexistuje a ti, kterým se podařilo přežít, stále nemají vyhráno. I v karanténních zónách jim hrozí nebezpečí a o svůj život musí bojovat. Může se jejich nadějí stát neznámý muž, který se v zemi nikoho probudil?

Zapomenutá minulost

Svět, jak ho známe, skončil. Hrstky přeživších den co den bojují o vlastní životy uzavření v karanténních zónách. Za jejich zdmi vládne zlo s pohledem temnějším než kdy dřív. Stojí lidstvo opravdu na svém konci? O tom se na vlastní kůži přesvědčí vojenský seržant Hart, zdravotní sestra Nathalie, i neznámý muž, který se v zemi nikoho probouzí, aby našel odpovědi na otázky z dávno zapomenuté minulosti.

 

Subjekt

Autor: Patrik Svoboda

Vydalo: nakladatelství Nová Forma s.r.o.
Počet stran: 368
Vazba: brožovaná
Vydáno: 10/2017
ISBN: 978-80-7453-847-6

Přečtěte si více o knize Subjekt, kterou do soutěže věnoval pan Patrik Svoboda. A pokud vás příběh zaujme, staňte se jeho fanoušky na Facebooku.

 

O autorovi

Patrik-SvobodaPatrik Svoboda je introvert, pohodář i nervák, básník, lenoch. Milovník sci-fi, fantasy a hororové literatury a kinematografie, kouzelník bez titulu i rytíř Jedi stále hledající tajemství síly. Vystudoval obor strojírenství, který ho v současné době i živí. V jednadvaceti letech se pustil do psaní svého debutu, úvodního dílu postapokalyptické trilogie s názvem Subjekt, který spatřil světlo světa o tři roky později, tedy v roce 2017. Na pokračování se již pracuje.
(Zdroj informací a fotografie: Facebook autora)

 

Vyhrajte knihu Subjekt

Následkem katastrofických událostí přestal svět, tak jak jsme ho dosud znali, existovat. Hrstky těch, kterým se podařilo přežít, jsou uzavřeni za zdmi karanténních zón, ale ani zde není bezpečno. Stejně jako venku v nich vládne zlo a lidé musí denně bojovat o svůj život. Zdá se, že lidstvo se ocitlo na svém konci. Je tomu opravdu tak, nebo je zde naděje v podobě neznámého muže? To si přečtěte v prvním dílu postapokalyptické trilogie Patrika Svobody.

Ve spolupráci s panem Patrikem Svobodou vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Subjekt vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Subjekt
probíhá od 25. října do 7. listopadu 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 postapokalyptické knihy Subjekt

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeSubjekt

Svoboda, Patrik

Nová Forma s.r.o., 2017

Získejte napínavý příběh z postapokalyptického světa - DISKUZE

Počet reakcí: 3
  1. Lube napsal:

    Dobrý den, děkuji za zaslání výhry Údolí stínu.
    Velmi mně to potěšilo. Přeji všem soutěžícím krásné vánoce!

  2. a.k napsal:

    Dobrý den, hlásím doručení výhry Subjekt. Mockrát děkuji!

Napsat komentář