Získejte výlet do Pohádkova plný ponaučení

Pohadkov-perex
Mají vaše ratolesti rády čtení pohádek před spaním? S knihou, o kterou si dnes můžete zasoutěžit, se jim bude nejen krásně usínat, ale také zjistí, že sny se někdy plní. Tak neváhejte a vydejte se s malým Dádou do Pohádkova.

Co je správné a co ne?

Knížka je určená pro malé čtenáře i jejich rodiče a prarodiče, pro krásné usínání a hezké sny, které se někdy mohou i naplnit.

Najde náš malý hrdina Dáda to, co mu nejvíce schází? Cestou Pohádkovem i poznáním ho provází nečekaný kamarád. Pomohou mu podivné vesničky s jejich zvláštními obyvateli pochopit, co je správné a co ne? To se všechno dozvíte až na konci. Možná, že jo a možná že ne. A tak to na světě je a s tím se prostě nedá hnout.

Kniha je vhodná pro čtenáře od 4 do 7 let.

Ukázka z knihy

Chlapci stáli před tabulí s nápisem KNIHAŘOV. Za ní byla pěkně upravená vesnička. Uprostřed s velkou budovou, na níž visely plakáty. „Velká výstava knih“, „Vhodné pro všechny čtenáře“, „Každý si zde něco najde“.

Dáda si vzpomněl že už na podobné výstavě jednou byl s dědou a moc se mu tam líbily knížky s obrázky.

Celá vesnice Knihařov vypadala také jako z obrázku. Domy byly krásně barevné a některé připomínaly velké knížky. Všude bylo hezky čisto a uklizeno. Ulice byly pěkně vyzdobené. A takovou spoustu květin Dáda neviděl ani v květinářství. Tam někdy chodil s tátou vybírat pro maminku kytky k svátku nebo narozeninám. Maminka má květiny moc ráda a vždycky z nich má obrovskou radost. To je u maminek normální. Mají často rády věci, které malým dětem moc zajímavé nepřipadají. Ale co? Děda říkal, že tak to má být. Každému se líbí něco jiného. A to je určitě dobře. Přece nemůžeme být všichni stejní. Hlavně se nemá nikomu nic vnucovat. To nemá nikdo rád. A může to udělat mezi lidmi hodně a hodně zle.

Pohádkov

Autor: Daniel Čechura

Vydalo: nakladatelství Krigl
Ilustrace: Kristýna Řezáčová
Počet stran: 64
Vazba: vázaná
Vydáno: 6/2009
ISBN: 978-80-86912-31-8

Přečtěte si více o knize Pohádkov, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Krigl.

Nakladatelství Krigl bylo založena v roce 1992 a po celou dobu existence si zakládá na solidnosti, serióznosti a dlouhodobosti spolupráci. Nechává na každém zákazníkovi, aby výše uvedené potvrdil či vyvrátil.

O autorovi

Daniel Čechura je zubní lékař ve výslužbě, autor mnoha povídek ze života, a knížky pro děti Pohádkov. Narodil se v roce 1953 v Praze, zde vyrůstal na Žizkově. Jeho oblíbený kraj je kutnohorsko. Kutnohorsko je kraj, kde tvořilo několik z nejlepších českých spisovatelů. J. Vrchlický, J.K. Tyl, K.H. Borovský a Daniel Čechura.
Autor připravuje k vydání volné pokračování knihy s názvem Školákov u nově vzniklého nakladatelství Pohádkov s.r.o.

 

Vyhrajte knihu Pohádkov

Pohádkov je země plná podivných vesniček, ve kterých žijí ještě podivnější obyvatelé. Právě oni možná malému Dádovi pomohou pochopit, co je správné a co ne. Vezme si z toho náš malý hrdina ponaučení? To už si přečtěte společně s dětmi v pohádkovém příběhu Daniela Čechury, jehož stránky krásně dotvářejí ilustrace Kristýny Řezáčové. Tak neváhejte a začtěte se, i dospěláci si totiž musí občas připomenout, že sny se někdy plní.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Krigl vám navíc přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Pohádkov vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Pohádkov
probíhá od 21. února do 6. března 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 dětské knihy Pohádkov

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePohádkov

Čechura, Daniel

Agentura KRIGL, 2009

Získejte výlet do Pohádkova plný ponaučení - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. 135evik napsal:

    Dobrý den, dnes mi byla doručena výhra – kniha Pohádkov. Moc děkuji!!!

Napsat komentář