Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/

Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaPříběh římského setníka knihaNářek pro syna knihaSedm podob lásky knihaPět jazyků lásky

Návrat domů - Související články

Jak udržet lásku ve vztahu

Tipy_Sedm podob lasky_Rozhodnout se pro lasku

S láskou a vztahy to někdy bývá složité. V náročných situacích vám ale mohou poradit nejrůznější příručky. Dvě z nich najdete i v dnešních knižních tipech.

Jak se vyrovnat se ztrátou

duchovno2

V dnešních tipech nečekají příjemná témata, ale je důležité, aby se s nimi lidé uměli popasovat. Jak se např. vyrovnat se ztrátou člena rodiny nebo jak zklidnit svou mysl, která vás znovu a znovu zaměstnává nejrůznějšími problémy?

Historická „dokufikce“

knihy-ilustracni

Dnešní knižní tipy osloví hlavně čtenáře, kteří mají rádi kombinaci dokumentu a fikce. Autoři následujících tří knih, které vám představíme, se ve svých vyprávěních snažili zachytit realitu a zároveň do nich vnesli i různé fiktivní situace či prvky.

Muž, žena, rodina – tipy pro různé fáze společného soužití

tipy-vztahy-nahled

Všichni dobře víme, že lidské vztahy mohou být sice krásné, ale i komplikované. A je jedno, jestli se jedná o vztah mezi mužem a ženou, ženou a její matkou nebo rodičem a dítětem. Knihy z dnešních tipů vám ukážou způsob, jak si s těmito úskalími bezpečně poradit.

Dárky pod stromeček I.

Cekani na Vanoce

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a vy možná ještě přemýšlíte, co koupit svým blízkým pod stromeček. V takovém případě tu pro vás máme pár tipů – existuje snad lepší dárek než kniha? V našem dnešním článku najdete nadílku doslova pro celou rodinu.