Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/


Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaJak slyšet Boží hlas knihaKdo jsem já, abych vedl knihaO prachovém zrnku knihaFormování spirituality v listu Římanům

Návrat domů - Související články

Jak si poradit v životě

Svety-jak-je-nezname

Dnes vám představíme pět publikací, které vám usnadní život. Díky nim si poradíte v různých situacích. Pomohou vám s úklidem, výchovou dětí i čtyřnohých mazlíčků (především psů), s navazováním vztahu s Bohem a naučí vás předcházet nedorozuměním.

Biografická inspirace

zivotni-schody-biografie

Při pondělku se podíváme knihy, jejichž vznik podnítily osudy konkrétních lidí i skutečné události. Projdeme se v nich historií, současností i budoucností díky tvorbě světových i českých autorů.

Jak na to

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Dnes vám představíme pět knih plných cenných rad z různých oblastí života. Dozvíte se, jak malovat akvarelovými barvami, jak se zbavit bolesti zad, jak jednat s člověkem s narcistickou poruchou osobnosti a jak být dobrým lídrem.

O hledání duchovního smyslu

PR streda uvodni

Nový zákon… Kdo by o něm už někdy neslyšel. Známe jej ale dobře? Víme, co nám říká a jaká je jeho spirituální rovina? Právě ta totiž stojí ve středu zájmu publikace, kterou vám dnes představujeme. Ponořte se společně s námi do náboženského ticha a objevujte!

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.