Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/


Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaO prachovém zrnku knihaFormování spirituality v listu Římanům knihaPět jazyků omluvy knihaNa jedné lodi

Návrat domů - Související články

O hledání duchovního smyslu

PR streda uvodni

Nový zákon… Kdo by o něm už někdy neslyšel. Známe jej ale dobře? Víme, co nám říká a jaká je jeho spirituální rovina? Právě ta totiž stojí ve středu zájmu publikace, kterou vám dnes představujeme. Ponořte se společně s námi do náboženského ticha a objevujte!

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.

Knižní nabídka pro menší děti

děti čtení Flicker

V dnešních knižních tipech najdete čtyři knihy, které zaujmou především menší děti. Představíme vám sbírku básniček Miloše Kratochvíla či příběh o třpytivém zrnku prachu. Potom se s modrým drakem vydáme do říše pohádek a nakonec navštívíme i muminí údolí.

Vztahy v pohodě

tipy-vztahy-nahled

Dnes máme tipy pro všechny, které zajímá seberozvoj a zdravé vztahy! První kniha vás provede lidským podvědomím a fantaziemi. Druhá kniha vám ukáže, jak na vztahy v církevním prostředí a třetí kniha vám s lehkostí, humorem a upřímností předvede, jak hledat radost v každém dni.

Čteme s nejmenšími

deti si ctou

Dnes si představíme čtyři knihy pro nejmenší děti. Milovníky železnic jistě zaujme pohádka o vagonku. Po vzoru Ježíše se děti naučí odpouštět selhání svým kamarádům. A na závěr si připomeneme příběh o dřevěném panáčkovi, který obživl.