Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/


Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaŠtědrost knihaDo pátku bude vaše rodina šťastnější knihaNeodolatelná církev knihaTabito, vstaň

Návrat domů - Související články

Inspirace pro novoroční předsevzetí

Duchovni-dusevni-rust

Nový rok bývá příležitostí pro mnohá předsevzetí. Jestliže máte pocit, že byste ve svém životě rádi něco změnili, ale neumíte pojmenovat přesně co, pak vám mohou pomoci naše dnešní knižní tipy.

Nová generace církve

Neodolatelna cirkev

Andy Stanley usiluje o vytvoření nového druhu církve. Takové, která by oslovila nevěřící či lidi hledající víru. Ve své knize popisuje její vznik, hodnoty a strategie.  

Rady vedoucí k pozitivním změnám

Poutnikuv dar

Ponořte se do příběhu Davida Pondera, který upadne po autonehodě do bezvědomí. Během tohoto stavu se setkává s významnými osobnostmi, kteří mu předávají rady. A právě tyto rady by měly vést k pozitivním změnám…

S knihou za lepším životem

S-knihou-za-lepsim-zivotem

Společným jmenovatelem našich dnešních tipů je cesta ke štěstí a pohodě. Mnohdy musíme překonat těžké překážky, abychom tohoto stavu mohli dosáhnout. Přijměte pomocnou ruku užitečných rádců zkvalitňujících život v rovině rodinné, osobní i pracovní.

Život není peříčko

Co_prinasi_obycejny_zivot

Kolik je na světě lidských bytostí, tolik podob život má. Všichni jsme lidé, přesto je každý z nás jiný. Stejně tak i příběh každého z nás by vydal na celou knihu. Seznamte se s knižními novinkami, jejichž námětem je život ve všech svých podobách.