Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/


Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaPečovatel knihaHořkokrásný svět Josefa Kainara knihaDokud nemáme tvář knihaLáska, sex a chození

Návrat domů - Související články

Napříč žánry české tvorby

Česká republika

Máte rádi české autory? Rádi byste si přečetli knihu, která vychází z českých reálií a je psána českým autorem? V dnešních knižních tipech si představíme hned sedm knih českých autorů a autorek. Od poezie, pohádek, esejí až po zamyšlení se nad klimatem na naší planetě.

Smrt se nevyhýbá nikomu z nás

Pecovatel

Nemoc, umírání a smrt. Témata, která nepatří mezi často reflektovaná. Titul Pečovatel představuje zpověď syna, který se každodenně staral o nemocného tatínka až do dne jeho smrti. Autor poukazuje na fakt, že většina lidí umře ve nemocnici, i když si přejí opustit svět doma v rodině.

Co vše ovlivňuje náš život aneb jak být v životě šťastný

klee

Dnešní knižní tipy přinášejí inspiraci pro osobní rozvoj každého z nás. Ať jste dospívající dívka, které hledá sama sebe, rodič od dětí nebo tápete v životě a připadá vám, že občas nevíte kudy kam. Každá z představovaných knih určitě najde svého čtenáře.

Hrozba zvaná Islámský stát

tipy_hrozba-zvana-islamsky-stat

Dnes vám představíme čtyři knihy zabývající se problematikou Islámského státu z různých úhlů pohledu. Přečtěte si příběhy těch, kteří se chtěli k bojovníkům IS připojit, vzdorovat jim nebo jimi dokonce byli uneseni.

Knižní cesta životem

rodinka

Potřebujete poradit s pečováním o právě narozené dítě? Nebo už půjde vaše dítě do školky? Nebo právě hledáte partnera a ne a ne ho najít? Ať už potřebujete poradit s dítětem, vztahy nebo hledáním práce, radu určitě najdete v jedné z následujících knih!