Nakladatel: Návrat domů

Populárně naučná literatura zabývající se aplikovanou psychologií, mezilidskými vztahy, výchovou dětí a systémem životních hodnost.

Ostatní info na:

www.navrat.cz/


Návrat domů - Nejnovější knihy

knihaDokud nemáme tvář knihaLáska, sex a chození knihaIslám jako výzva pro křesťany knihaZklamán Bohem

Návrat domů - Související články

Co vše ovlivňuje náš život aneb jak být v životě šťastný

klee

Dnešní knižní tipy přinášejí inspiraci pro osobní rozvoj každého z nás. Ať jste dospívající dívka, které hledá sama sebe, rodič od dětí nebo tápete v životě a připadá vám, že občas nevíte kudy kam. Každá z představovaných knih určitě najde svého čtenáře.

Hrozba zvaná Islámský stát

tipy_hrozba-zvana-islamsky-stat

Dnes vám představíme čtyři knihy zabývající se problematikou Islámského státu z různých úhlů pohledu. Přečtěte si příběhy těch, kteří se chtěli k bojovníkům IS připojit, vzdorovat jim nebo jimi dokonce byli uneseni.

Knižní cesta životem

rodinka

Potřebujete poradit s pečováním o právě narozené dítě? Nebo už půjde vaše dítě do školky? Nebo právě hledáte partnera a ne a ne ho najít? Ať už potřebujete poradit s dítětem, vztahy nebo hledáním práce, radu určitě najdete v jedné z následujících knih!

Návrat domů znovu vydává knihy Philipa Yanceyho

zklaman_bohem_kde_je_buh

Každý věřící bez ohledu na vyznání nahlíží na Boha tak trochu po svém. Philip Yancey se netají svými pochybnostmi. Jeho knihy zobrazují utajené nitro těch, kteří stojí před obtížnou otázkou: Kdyby Bůh existoval, dopustil by to, co se teď děje okolo nás?

Velcí autoři české i světové literatury

tipy_velci-autori-ceske-i-svetove-literatury

Připomeňme si společně úspěšná díla proslulých spisovatelů 20. století. Čtyři výjimeční muži nejsou již mezi námi, ale jejich odkaz žije dál v těch nejpůsobivějších příbězích.