Nakladatel: Luxor

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 28. března do 3. dubna 2016

192_big

Následující týden je opět bohatý na akce spojené s dobrou knihou. Můžete se přijít podívat na křest knihy, besedovat na odborné téma, zajít do divadla, … Ale na své si v tomto týdnu přijdou hlavně děti, protože se opět dočkají další akce v rámci populární Noci s Andersenem.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. března 2016

192_big

Počasí se právě jarně netváří, a tak si čekání na teplo můžete zpříjemnit návštěvou některé z kulturních akcí souvisejících s literaturou. Načerpáte tipy na nové knížky, které byste ještě měli honem přečíst, než vás slunce vytáhne do zahrad a parků.

Seberte odvahu a procestujte svět, radí cestovatel a lektor Lukáš Kerhart

cestování (8)

Jsou vaše středoškolská léta pomalu u konce a vy nevíte, co dál? Váháte, jestli bude lepší najít si práci a získat praxi, nebo pokračovat ve studiu na některé z vysokých škol? A jaký studijní obor si případně vybrat? Podle Lukáše Kerharta pro vás právě nastala ideální doba na cestování po světě.

Vinaři se dočkali další knižní adaptace

Vinari2

Co je lepší – víno, nebo pivo? Tento věčný spor se stal jedním z ústředních témat druhé řady komediálního seriálu Vinaři, který se z jižní Moravy přesunul na sever Čech. Peripetie, jimiž si prošli Bartákovi, Machr, Sumečková a další hrdinové, připomíná kniha Vinaři 2.

Kuchařku plnou laskomin a nožiček pokřtil s Jotou tým entomofágů

hmyz nahledovy

Cvrkající snídaně a plazící se večeře? To nejsou názvy knih magického realismu, ale realita mnohých Čechů, kteří našli zalíbení v pojídání hmyzu. Odborně se této větvi říká entomofágie a v Čechách má nejen své fanoušky, ale od letošního roku i kuchařku.