Nakladatel: Kalibr

Nakladatelská značka, která se zaměřuje na vydávání detektivek, napínavých thrillerů, severského krimi a dalších žánrů, v nichž není nouze o prolitou krev.

Ke kmenovým autorům patří např. Gillian Flynnová, Angela Marsonsová, Harlan Coben, John Grisham, Agatha Christie, Dick Francis, Frederick Forsyth, Louise Pennyová, Stefan Ahnhem, Daniel Cole nebo Tess Gerritsenová.

https://www.kalibr-knihy.cz/


Kalibr - Nejnovější knihy

knihaVšude samí lháři knihaVražedná splátka knihaZa zamčenými dveřmi knihaNež zmizela

Kalibr - Související články

Pohřešovaná dívka

vsude_sami_lhari

Co prožívají rodiče, jejichž dítě se pohřešuje? A co když otec dítěte policii zatají, že se se svým potomkem těsně před jeho zmizením pohádal?

Vražedná láska

vrazednasplatka-nahled

Každá součástka má svou mez, za níž může dojít k její destrukci. Stejně tak člověk, je-li dlouho udržován v napětí, může doznat změny. Zhroutí se, stane se apatickým, nebo vybuchne. Škody mohou být nedozírné…

Napodobitel

za_zamcenymi_dvermi

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký život vedou příbuzní (potomci, partneři…) nechvalně proslulých vrahů? A jak se k nim chovají ostatní lidé?

Hledačka pohřešovaných

nezzmizela-nahled

Není policistka, ani soukromý vyšetřovatel, přesto našla již čtrnáct pohřešovaných. Ani jeden nebyl živý. Podaří se patnáctou objevit dřív, než zemře?

Temná hůrka

prodlouzeny_vikend

Jak se může zvrtnout naplánovaný prodloužený víkend s přáteli na farmě nacházející se daleko od civilizace? Třeba tak, že někdo z přátel přijde o život!