Den jako tenhle

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   7/2022
ISBN 978-80-7565-446-5
Překlad Knapová, Nicolle
Vydání 1.
Počet stran 328
Vazba vázaná
Formát 150×215
Doporučená cena 398 Kč

O knize

Annie Beyersová má všechno – krásný dům, milujícího manžela a rozkošnou dceru. Když veze dceru Hannah k jejímu pediatrovi, je to den jako každý jiný... dokud se neprobudí o několik hodin později v nemocnici po autonehodě. Když se ptá po své dceři, zmatení doktoři Annie oznamují, že Hannah nikdy neexistovala. Po probuzení nezůstává vlastně nic tak, jak si Annie pamatuje. Posledních pět let jejího šťastného života se zjevně nikdy nestalo.

Její manželství se chýlí ke konci. Nyní je z ní úspěšná umělkyně žijící na Manhattanu. Už nebydlí v jejich milovaném Žlutém domě na severu New Yorku. Její sestra Marcie, se kterou se roky neviděla, je najednou její nejlepší kamarádka a její nedávno zesnulý pes Charlie je živý a zdravý.

S každým dalším dnem se její vzpomínky na minulost a neznámou přítomnost začínají rozmazávat. Annie je znepokojená vidinami Hannah a znalostí věcí, které nedokáže vysvětlit. To ji donutí přemýšlet… Lžou jí všichni? Hledání odpovědí vede Annie na poučnou cestu daleko od domova, která jí má pomoci sladit vzpomínky s realitou a zjistit pravdu o životě, který žije.

Doporučení:
Share

Související články