Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii

zobrazit info o knize
Nakladatelství Kazda
Vydáno   9/2018
ISBN 978-80-907197-6-7
Překlad Řezníčková, Monika
Vydání 1.
Počet stran 192
Vazba brožovaná
Formát 149×211
Doporučená cena 298 Kč

O knize

Jedlá soda, prací soda, ocet, kyselina citronová a jádrové mýdlo jsou totiž ve většině případů dostačující a samostatně nebo v různých kombinacích jsou většinou naprosto stejně účinné jako propagované komerční produkty.
Zkuste to zvládnout sami! Více než 300 návodů a 33 receptů, které ušetří vaše peníze i životní prostředí.
Vlastnoručně vyrobená kosmetika a přípravky do domácnosti jsou zdravější! - Sami rozhodujete o tom, co budou vaše produkty obsahovat, a můžete si je přizpůsobit na míru bez použití alergenů a hormonálně aktivních látek.
Domácí přípravky jsou šetrnější k životnímu prostředí! - Použité prostředky jsou buď přírodního původu, nebo se biologicky snadno rozloží. Navíc se obejdete bez zbytečných obalů, které by skončily v odpadu.
Vlastnoruční výroba šetří peníze! - Deodorant pro celou rodinu za pár korun? Prací prostředek za zlomek toho, co byste za něj zaplatili v supermarketu? Tato kniha vám ukáže, jak na to.
Domácí výroba je zábavná! – Objevte jednodušší životní styl, který méně zatěžuje životní prostředí, naučte se žít a nakupovat svobodně a experimentujte s recepty v této knize!
Nechte se inspirovat a udělejte ve své domácnosti něco pro přírodu! I tato kniha je vytištěná na ekologickém recyklovaném papíře s certifikátem FSC.

Doporučení:
Share

Související články