Brigády duchů

zobrazit info o knize
Nakladatelství CLASSIC
Vydáno   12/2017
ISBN 978-80-7479-067-6
Vydání 2.
Počet stran 288
Vazba brožovaná
Formát 150x220
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Brigády duchů jsou zvláštní útvary Koloniálních obranných sil (KOS), elitní jednotky, jejichž příslušníci jsou vytvořeni z DNA zemřelých a proměněni v dokonalé vojáky, vysílané na ne-jobtížnější mise KOSu. Jsou mladí, rychlí, silní a zcela postrádají lidské zábrany. Vesmír je pro lidskou rasu nebezpečné místo – a stane se ještě nebezpečnějším. Tři rasy, se kterými lidstvo v minulosti bojovalo, se spojily, aby zabránily expanzi člověka do vesmíru. Jejich hlavní oporou se stal vědec Charles Boutin, který zná největší tajemství KOSu. Aby lidstvo pře-žilo, musí KOS zjistit, proč Boutin zradil.
Jared Dirac – klon, vytvořený z Boutinovy DNA – je jedinou osobou, která může poskytnout odpovědi. Jaredův mozek má mít přístup do Boutinovy elektronické paměti, ale když se zdá, že se pokus přenést Boutinovy vzpomínky nepodařil, Jared končí u zvláštních jednotek. Jared splňuje představy o dokonalém vojákovi, ale na povrch pomalu začínají vyplouvat Boutinovy vzpomínky.
Jared intuitivně zjišťuje důvod, který vedl Boutina ke zradě a pozná, že někteří nepřátelé lidstva myslí na daleko horší věci než na jeho porážku.

Doporučení:
Share