Vazba pevná s přebalem
Formát 155x235
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou – a miláčkem publika – v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu – ultramaratonu. V roce 1999 se jako naprosto neznámý závodník ujal vedení v závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada po stezkách z dob zlaté horečky. Na tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin – urazil 266 km, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Jurek dosáhl vpravdě výjimečných úspěchů, což je tím pozoruhodnější, že to vše dokázal při veganském stravování.