Autogramiáda autora 4. dílu slavného Milénia

Autogramiáda, beseda

Nakladatelství Host a Palác knih Luxor vás srdečně zvou na autogramiádu spisovatele Davida Lagercrantze, autora 4. dílu bestsellerové knižní ságy Milénium Stiega Larssona. Autogramiáda ke knize „Dívka v pavoučí síti“ proběhne ve středu 23. září 2015 v 17:00 v Paláci knih Luxor.

Autor původní série Milénium Stieg Larsson bohužel zemřel nedlouho před vydáním „Mužů, kteří nenávidí ženy“ a obrovského úspěchu svého díla se již nedočkal. První díl byl publikován ve Švédsku v roce 2005 a zanedlouho se stal celosvětovým fenoménem. Trilogie vyšla v padesáti zemích světa a prodalo se jí přes osmdesát milionů výtisků, z toho jen v České republice přes čtyři sta tisíc. Milénium se dočkalo i úspěšných filmových zpracování — amerického a švédského. Příběh tajemné punkerky a nepřekonatelné hackerky Lisbeth Salanderové a investigativního novináře Mikaela Blomkvista nepřestává fascinovat fanoušky po celém světě. Především v Lisbeth Salanderové stvořil Stieg Larsson úplně nový typ hrdinky, která změnila moderní kriminální literaturu a stala se jednou z nejvýraznějších popkulturních ikon naší doby.
Larssonův svět je tak komplexní a podmanivý a jeho postavy tak silné a živé, že si doslova vynutily pokračování. Napsání čtvrtého svazku se ujal úspěšný švédský spisovatel David Lagercrantz.

Kdy? 23. září 2015 v 17:00
Kde? Palác knih Luxor, Václavské nám. 820/41, 110 00 Praha

Doporučení:
Share

Najít další literární akce

TYP
KRAJ
ODKDY datum ve formátu RRRR-MM-DD
ŘAZENÍ
 
Doporučení: