Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 kuchařky Marcela Ihnančáka Radost vařit

Láká vás radost z vaření, ale bojíte se, že nezvládnete uvařit ani vodu na čaj? Tak na to velmi rychle zapomeňte a pořiďte si knihu Marcela Ihnačáka, který vás strachu z vaření zbaví. Jeho moderní, jednoduché a nápadité recepty k vyzkoušení úplně lákají.

Od jednoduchých receptů až po ty složité


Mladý slovenský kuchař Marcel Ihnačák má za cíl oslovit v kuchařce hlavně mladé lidi a dodat jim odvahu začít vařit: „Chtěl bych odstranit strach z vaření, který lidem občas svazuje ruce a brání jim v tom, aby si osvojili kuchařské umění, jinak dostupné všem." Ve 12 kapitolách je množství receptů – moderních, jednoduchých, ale i složitějších a nápaditých, které využívají nejen obvyklé, ale také netradiční suroviny, jež se stále častěji objevují na našem trhu. Uvařte si s Marcelem třeba carpaccio s rajčaty a restovanou slaninou, dýňovou polévku s parmazánem, tagliatelle s kuřecími játry, rajčaty a majoránkou, rizoto se sušenými hříbky a ricottou, grilovaný vysoký roštěnec s gorgonzolovým máslem, upečte koláč s paprikami a černými olivami, restované švestky s vanilkou a červeným vínem nebo připravte citrusovo-mátový sorbet.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Slovart vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Radost vařit.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o recepty Marcela Ihnančáka – kuchaře z reklamyDo soutěže bylo odesláno 1179 tipů.

Kdo vyhrál?

olly (1179), hannah1112 (1179), ALk (1179)

Správná odpověď

Se kterým kuchařem účinkuje Marcel Ihnačák v kampani v Lidlu?
Roman Paulus
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRadost vařit (Ihnačák, Marcel)
Mladý slovenský kuchař Marcel Ihnačák, známý kromě jiného z kampaně v Lidlu, kde vaří s Romanem Paulusem, má za cíl oslovit v kuchařce hlavně mladé lidi a dodat jim odvahu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.