Nakladatel: Alpress

Nakladatelství ALPRESS vzniklo v roce 1993 ve Frýdku-Místku. Od té doby se vyprofilovalo do podoby jedné z nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem působících na českém knižním trhu. Po skromných začátcích, kdy produkce čítala několik autorů, vydává nakladatelství ALPRESS každý rok téměř 150 titulů a počtem ročně vydaných knih se řadí mezi největší česká nakladatelství.

www.alpress.cz


Alpress - Nejnovější knihy

knihaZnám tvou minulost knihaMá přítelkyně knihaBílé noci knihaVraždy v Cherringhamu – Záhada panství Mogdon

Alpress - Související články

Když pátrá žena…

patrani

Silné ženské hrdinky jsou v literatuře stále častější. A stejně tomu bude i v knihách, které vám dnes představíme. Zaměříme se na vyšetřovatelky, policistky či psycholožky. Ženská intuice totiž často sehrává důležitou roli při vyřešení kriminálních případů.

O ženách, pro ženy…

o-zenach-nahled

Od klenotů klasické literatury po lehce ztřeštěné příběhy moderního světa – ať už sáhnete po kterékoli z dnešních knih, můžete se těšit na velkou porci romantiky a něhy i na nějaký ten kvalitní humor.

Historické naladění na víkend

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Historie je nevyčerpatelnou studnicí nápadů a inspirací. My vám dnes představíme hned čtyři historické romány a vy tak prožijete dávná dobrodružství a třeba se i zasníte, jaké by to bylo, kdybychom mohli minulost upravovat podle svých přání.

Krimi na víkend

thrillery-krimi

Už máte plány na nadcházející víkend? Pokud byste rádi sáhli po nějaké knížce, máme pro vás hned několik tipů. Tentokrát jsme se zaměřili na krimi romány s opravdu napínavými příběhy. Podaří se vám odhalit vraha dřív než vyšetřovatelům?

Mrazivý thriller z Antarktidy

Larkin_Zizen

Oblíbená britská autorka kriminálních thrillerů Louisa A. Larkin napsala mrazivý thriller z prostředí Antarktidy, kde záhadně zmizí dva muži. Může zdejší výzkumný tým ohrožovat skupina krvelačných vrahů?