Rubrika: Ukázky z knih pro dospělé

Ukázka z knihy Volný pád (Joseph Finder)

volny-pad

Co všechno dokáže výkonný ředitel obětovat pro záchranu své firmy a své rodiny? Jak daleko je ochoten zajít? Komu ještě může věřit? A kdo za všemi problémy stojí? Začtěte se do mrazivého krimi thrilleru o lidské síle, kde ani ve střežené rezidenci nejste v bezpečí.

Ukázka z knihy Vražda bez soucitu (Catherine Shepherdová)

vrazda-bez-soucitu-perex

Patoložka Julia Schwarzová je oddána své práci, ale poslední dobou ji tíží noční můry. Když se jí na pitevním stole objeví tělo umučené policistky, rozhodne se upřít svou pozornost na dopadení pachatele ve spolupráci s komisařem Kesslerem. Jenže brzy zjistí, že sama uvízla v síti intrik sériového vraha…

Ukázka z knihy V temnotě (Mike Omer)

V temnote

Na scéně se objevil vrah, který svým obětem připravuje brutální experimenty zakončené smrtí. Dopadnout by ho chtěla hlavní hrdinka, která však má hlavu plnou jiného vraha. Ten ji sleduje od dětství a nyní ohrožuje její sestru. Nebezpečí zkrátka číhá na každém kroku…

Ukázka z knihy Víno a čáry (Luanne Smithová)

vino-a-cary

Vítejte ve světě, kde se nad prosluněnou vinicí setkává čarodějka a bývalý právník. Že to nemůže dobře dopadnout? Jen dejte této doslova kouzelné romanci šanci a přeneste se spolu s námi do Francie. Nezapomeňte si nachystat sklenku i pro sebe!

Ukázka z knihy Lars pod palbou (Daniel Gris)

Lars pod palbou

Drsňák a soukromé očko Lars se opět vrací na scénu. Přijatý případ ho zavede nejen do drogového podsvětí, ale ocitne i na špatné straně mříží. Když se dostane na svobodu, musí nejen očistit své jméno, ale dořešit zapeklitý případ. Řízná krimi z Prahy potěší každého milovníka tohoto žánru.

Ukázka z knihy Rodina z podkroví

rodina-z-podkrovi-perex

V honosném domě na nábřeží stojí kolébka s nakrmeným a spokojeným dítětem, ale jen o patro níž, v kuchyni, leží tři rozkládající se mrtvoly. Kdo se o miminko dosud staral? A kam mohl zmizet?

Ukázka z knihy Dům plný temnoty (D. M. Pulley)

dum-plny-temnoty

Tříčlenná rodina z velkoměsta se nastěhuje do starého sídla v malém městečku. Co by se tak mohlo pokazit? Příběh, který začíná drobnými nehodami během rekonstrukce, se záhy rozjede na plné obrátky… Je to tím domem? Nebo je to snad lidmi v něm žijícími? Nebojte se a račte vstoupit. 

Ukázka z knihy Jak plný je tvůj kbelík? (Tom Rath, Donald O. Clifton)

Jak plny je tvuj kbelik

Nejnepatrnější interakce mají vliv na vztahy, produktivitu i zdraví člověka. Dva odborníci spojili síly a na základě výzkumu připravili příručku, která pomůže člověku cítit se v práci i životě lépe. Kniha byla zařazena i do žebříčku New York Times.

Ukázka z knihy Černé zlato (Dana Stabenow)

Cerne zlato_uvodni

Černé zlato je název již čtvrtého dílu z kriminální série Dany Stabenow. Nový případ zavede Kate Shugakovou mezi těžaře na ropná pole Aljašky. Podaří se vyšetřovatelce zjistit, kdo tyto drsné muže zásobuje kokainem?

Ukázka z knihy Dospělé děti alkoholiků (Janet Woititz)

dospele-deti-alkoholiku

Bestseller z 90. let, který čtenářům přibližuje život dospělých dětí z rodin alkoholiků, vychází v novém vydání. Čím vším si museli tyto děti projít? A jaký život je vlastně může čekat? Jsou schopni vystoupit ze stínu své minulosti?