Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaVoňavá lékárna 2 knihaÚnikové hry – O mýtech a aztéckém zlatě knihaPoslední slova knihaVoňavá lékárna: Ve vzduchu se vznáší tajemství

Bookmedia - Související články

Získejte hon na zloděje Meteoru

zahada-cerne-kvetiny-perex

Jak se podařilo zlodějům najít tajnou místnost, o které věděla jen Lucie s bratrem Benem a jejich kamarád Mats? A jak poznali, kterou z ingrediencí mají ukrást? Na to se spolu s nimi vydejte hledat odpověď až do Amsterodamu.

Získejte Willovo setkání s přízrakem Nočního bojovníka

carodej-na-severu-perex

Mladý Will se konečně stal plnohodnotným hraničářem a tak dostal i své léno. Měla to být klidná oblast, kde by jako začátečník nasbíral zkušenosti, ale dokonce i v tak ospalé díře může narazit na nebezpečí ohrožující celé království.

Krátké texty pro dlouhé chvíle

kratke-texty-nahled

Oblíbené verše Jiřího Žáčka v novém vydání, svižné fejetony probírající tabuizovaná témata české politiky nebo cestopisné povídky o životě v divokých horách – knihy, které vám představujeme v dnešních tipech, spolehlivě ukrátí každou dlouhou chvíli!

Vzhůru do říše fantazie!

Tipy_Vonava lekarna_Kniha prachu_Mizeni

Máte chuť na fantasy pro mládež? Nebo raději hororový paranormální román? Obojí si můžete dopřát s dnešními tipy, v nichž na vás čeká druhý díl Voňavé lékárny, pokračování Knihy Prachu a Mizení Sybil Joinesové.

Zahrajte si o výpravu za záchranou oberjarla Eraka

vykupne-za-eraka-audiokniha-perex

Sotva hraničář Halt a jeho učeň Will unikli jednomu nebezpečí, už se vydávají vstříc dalšímu. Tentokrát bude jejich úkolem vyplatit výkupné za oberjarla Eraka. Podaří se jim doputovat až do daleké Aridy, když nebezpečí číhá na každém kroku?