Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaÚnikové hry – O mýtech a aztéckém zlatě knihaPoslední slova knihaVoňavá lékárna: Ve vzduchu se vznáší tajemství knihaLenčiny katastrofy: Písně sýroplísně

Bookmedia - Související články

Hry, úkoly, cvičení

Deti knihovna

Tentokrát to nebude o příbězích a čtení jako takovém. Naopak se mohou mladší i starší děti těšit na pestrá cvičení a hry. Začínající čtenáři vyřeší zajímavé úkoly, zatímco ti pokročilejší si užijí spojovačky a únikovou hru. Nechybí ani tipy na pohybové aktivity.

Současný světový román

svetovy-roman-nahled

V dnešních knižních tipech vám představíme výběr z toho nejlepšího, co může nabídnout moderní světový román. Se svéráznými hrdiny budete balancovat na hraně zákona, odkrývat tajemství starých legend, ale také poznávat sebe sama.

Vyhrajte pátrání po voňavém tajemství

vonava-lekarna-perex

Lucie s rodiči a bratrem se do vily Evie nastěhovali nedávno, ale hned jak otevřeli dveře, všimli si zvláštní směsice vůní. Že by to bylo kouzlo starého domu? Brzy si však uvědomí, že vůně nemizí a rozhodnou se jejímu původu přijít na kloub.

Zasoutěžte si o babiččino děsivé tajemství

posledni-slova-perex

Betty Braithwaiteová umírá a poslední přání, které pronese, zní její vnučce jako nesmysl. Ovšem jen do té doby, než Bettyina dcera najde na zahradě kousek dětské kosti. Co se stalo a jak tajemství z minulosti ovlivní život rodiny?

Thrillerový přísun adrenalinu

Napeti s nadechem nadprirozena

Dnes vám přinášíme tipy na knihy, při jejichž čtení vám bude tuhnout krev v žilách – na následujících řádcích totiž najdete samé thrillery. Začtěte se do příběhů plných mrazivých rodinných tajemstvích, nevysvětlitelných záhad nebo vražd.