Nakladatel: Pointa

Nová nakladatelská služba Pointa přináší alternativu k tradičnímu publikování knih. Spojujeme autory, redaktorky, korektory, grafičky, sazeče, ilustrátorky i markeťáky se čtenáři a čtenářkami. Spisovatelům a spisovatelkám Pointa umožňuje vybrat si tým, který bude na knize pracovat. Profíkům z branže zase příležitost podílet se na knihách, které jsou jejich srdci blízké a spolupracovat s talentovanými kolegy a kolegyněmi napříč knižním světem. Čtenářům a čtenářkám pak kromě knih samotných Pointa přináší i možnost přispět k jejich vzniku.

Spolupráce na knize jako projektu, marketplace kolegů, financování skrze předprodej, tisk, distribuce i samotný prodej - to všechno je Pointa.

Ve zkratce, jsme služba, díky které lidi vytvoří, vytisknou i prodají svou novou knihu

https://pointa.cz/landing


Pointa - Nejnovější knihy

knihaBez zábran knihaMyškinův problém knihaRododendron knihaJednorožec

Pointa - Související články

Mezilidské vztahy očima českých autorů

mezilidske-vztahy

Čeští autoři se ve svých nových knihách zabývají každodenními životy obyčejných lidí. Co cítili? Jaké nástrahy museli překonat, aby se jim žilo lépe? A zvládli to? Začtěte se s námi do jejich příběhů.

O psaní

Opatrilova_O psani

Vždycky jsem psala.

Biografie – příběhy pro dnešní den

nahled-biografie

Zajímají vás životní příběhy známých osobností i obyčejných lidí, kteří se odhodlali k velkým věcem? Dnes zjistíte, co je třeba zařídit k cestě kolem světa jen na motorce, přečtete si o životě úspěšné fyzičky Marie Curie a poznáte osud ženy, která kvůli krutosti režimu přišla o své dítě.

Začněte týden s úsměvem

nahled-usmev

Jak lépe vkročit do nového týdne než s úsměvem na tváři? Dnešní knihy vás zaručeně dobře naladí, ať už sáhnete po nevinných rodinných historkách, po klasice z pera Zdeňka Svěráka, nebo po knihách nabitých černým humorem.

Chameleon

zdroj: Canva

Psychologický příběh o odcházení, zradách, o křehkosti a nespolehlivosti lidské mysli. O zoufalé snaze udržet ve svém životě ty, kteří nechtějí zůstat.