Nakladatel: Portál

Portál byl založen v r. 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí:
- Psychologie, pedagogika, sociální práce, média ad.
- Populárně psychologická literatura.
- Příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu apod.
- Rozhovory se zajímavými osobnostmi.
- Knihy pro děti.
- 4 periodika - Psychologie dnes, Děti a my, Rodina a škola, Informatorium 3 – 8.
Portál pořádá také odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

www.portal.cz/

Portál - Nejnovější knihy

knihaKaždý (se) počítá knihaStrašidelný dopis knihaDostaňte mě odsud! knihaMokrozem/Suchozem

Portál - Související články

Vyznat se v sobě

vyznat-se-v-sobe

Tři muži se ve třech knihách věnují základním lidským problematikám – pokládají otázky a snaží se je rovnou zodpovídat. Co je život? Proč se bojíme nedokonalosti? A kdy jsme začali odsouvat odpočinek na vedlejší kolej?

Stres, deprese a úzkosti zapříčiněné moderní dobou

instamozek

Následující knihu ocení především ti, kteří se potýkají s následky „digitálního věku“ a touží po dokonalosti prezentované na sociálních sítích. Obsahuje rady a tipy, jak se vypořádat se stresem a oprostit se od digitální závislosti.

Do přírody

priroda

Vydejte se na objevné dobrodružství společně s knihami, jejichž společným jmenovatelem je příroda. Poznáte klima a sílu přátelství a zjistíte, jaké příhody lze zažít v lese. A v neposlední řadě se blíže seznámíte s divokou havětí. To vše za doprovodu krásných ilustrací.

Dobrodružství na prázdniny

leto

K letním prázdninám neodmyslitelně patří dobrodružství, ať už při toulkách s kamarády, na táborech, nebo i „jen“ na stránkách knih. Jaké napínavé příběhy můžete s hrdiny spoluprožít? V Medovém lese žijí zvířátka, která pomohou všem, kteří to potřebují. Danny se zase vypraví na výlet do divočiny, který nedopadne podle jeho představ. A třetí kniha přenese čtenáře

Dobrodružně-pohádkově pro děti

čtoucí kluk - ilustrační

Pokud jste stále nezažili o prázdninách žádné velké dobrodružství, tak nemusíte zoufat! Stačí si vzít do rukou jeden z následujících pohádkových příběhů. Spolu s hrdiny se podíváte do vesmíru, prožijete neskutečné příhody a svedete bitvu se silami zla. To vše za doprovodu krásných ilustrací.