Nakladatel: Radioservis

www.radioteka.cz

Radioservis - Nejnovější knihy

knihaAndělé smrti knihaJak se hladí duše (audiokniha) knihaČarostřelec (audiokniha) knihaEGON – Děsná psina

Radioservis - Související články

Smích léčí

Romany-plne-lasky-a-humoru

Dnešní tipy jsou rozmanité – zahrnují audioknihu, sbírku aforismů i zábavnou knihu historicky zaměřených stripů. Společnou mají jednu věc, a sice, že vás rozesmějí až k pláči.

Historická krimizástávka

Historicke_romany_z_Vysehradu

Vydejme se spolu na výlet do historie řešit zločiny. Nejlépe na letním slunci a z pohodlí zahradního křesla. Hned čtyři napínavé knihy vám dnes přinášíme my, jen křeslo budete muset sehnat sami.

Oddechové Očima na prázdniny

ocima-nahled1

Protože už začaly prázdniny, určitě uvítáte tipy na knihy či audioknihy, které mají ambici zpříjemnit vám cestu autem nebo odpočinek na pláži či ve vaší ložnici. Dnes zde najdete klasiku pro děti, napínavé čtení pro teenagery, rodiče, ba i i prarodiče, zkrátka tipy pro celé rodiny.

Autorská četba z knihy Jak se hladí duše

Frantisek Novotny_Jak se hladi duse

Zaposlouchejte se do vyprávění a básní Františka Novotného, který vás v audioknize Jak se hladí duše provede nejrůznějšími tématy a připomene i jiná umělecká díla a význačné osobnosti.

OneHotBook opět ovládl ceny Asociace vydavatelů audioknih. Šikmý kostel se stal audioknihou roku 2020!

audio-nahled

Počtvrté v řadě se vydavatelství OneHotBook podařilo získat absolutní vítězství v ostře sledované odborné anketě Asociace vydavatelů audioknih (AVA). Audioknihou roku se stala zvuková verze románu Karin Lednické Šikmý kostel. Tituly OneHotBook si krom toho odnášejí prvenství v sedmi z deseti kategorií této největší české oborové ceny.