Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaNevinný záskok knihaZapomenutý ostrov někde v Pacifiku knihaVraždy s cejchem knihaKlíč

Cosmopolis - Související články

Zahrajte si o příběh o hledání odvahy k přijetí reality

zapomenuty-ostrov-nekde-v-pacifiku-perex

Hugo netuší, co si počít s vlastním životem, protože se cítí tak trochu zahnaný do kouta. Naproti tomu jeho otec už má mnohé za sebou a příliš času mu už nezbývá. Co se stane, když spolu ti dva vyrazí na neplánovaný rybářský výlet?

Romance na léto

V_romantickem_ladeni

Léto je v plném proudu, víkend před námi, tak proč nesáhnout po nějaké pěkné knížce? Dnes jich tu pro vás máme rovnou pět a potěšíme hlavně ženy – co víc se totiž hodí k létu než romantika? A na stránkách dnešních knih jí najdete opravdu hodně, ve všech různých podobách!

Prvotina jaro nedělá

Bryndza_NeTakUplneSoukromeEMailyCocoPinchardove

Takže jste vydali svou první knihu. Sláva! Jenže stačí jedno špatné slovo, pronesené na nesprávném místě, a hvězdná kariéra skončí v samém zárodku. Co dál? Slovy dřevěného klasika: Kam jsem to jen rozum dal, že jsem napsal muzikál?

Krimi na dovolenou

krimi-tipy-nahled

Kvalitní detektivka s nepředvídatelným koncem je věrný společník na každou dovolenou, ať už vás čeká odpočinek na pláži nebo výlet pod stan. S napínavými příběhy z dnešních tipů se na svých cestách rozhodně nudit nebudete.

Zahrajte si o tajemství skryté ve starém kufru

klic-perex

V roce 1997 zavřela Ambergateská nemocnice své brány a od té doby pouze chátrá. Možná právě opuštěnost místa sem vábí a láká Sarah, která se zde ráda prochází. Když jednou objeví kufr jedné z pacientek, začne se pomalu rozmotávat padesát let starý příběh.