Nakladatel: Cosmopolis

Nakladatelství Cosmopolis vzniklo na jaře roku 2015 a je součástí zavedeného nakladatelského domu Grada. Logo značky v sobě zahrnuje hned několik významů: hřbety stojících knih, živoucí město a rytmus. Přináší tak svým čtenářům knihy z celého světa, zahraniční i českou beletrii všech žánrů, a současně drží prst na tepu doby. Pestrou skladbu žánrů (od detektivek a thrillerů přes humor až po čtení pro ženy) ilustruje také motto redakce: knihy všech barev.

https://www.cosmopolis.cz/


Cosmopolis - Nejnovější knihy

knihaHodná holka, zlá krev knihaKdo je bez hříchu knihaKrásné věci knihaNevlastní sestra

Cosmopolis - Související články

Začněte týden s úsměvem

nahled-usmev

Jak lépe vkročit do nového týdne než s úsměvem na tváři? Dnešní knihy vás zaručeně dobře naladí, ať už sáhnete po nevinných rodinných historkách, po klasice z pera Zdeňka Svěráka, nebo po knihách nabitých černým humorem.

Vyhrajte humorné příhody rodiny Pogodových

bud-v-pogode-perex

Někteří lidé mají „štěstí“ na ty nejnepravděpodobnější situace a trapasy, kterým se ostatní rádi zasmějí, ale ve skrytu duše si vždy oddechnou, že se nestaly jim. Sandra Pogodová a její tatínek jsou pro takové karamboly doslova magnetem a rádi se o ně podělí.

Když pátrá žena…

patrani

Silné ženské hrdinky jsou v literatuře stále častější. A stejně tomu bude i v knihách, které vám dnes představíme. Zaměříme se na vyšetřovatelky, policistky či psycholožky. Ženská intuice totiž často sehrává důležitou roli při vyřešení kriminálních případů.

Současný světový román

svetovy-roman-nahled

V dnešních knižních tipech vám představíme výběr z toho nejlepšího, co může nabídnout moderní světový román. Se svéráznými hrdiny budete balancovat na hraně zákona, odkrývat tajemství starých legend, ale také poznávat sebe sama.

Zasoutěžte si o případ uneseného dítěte a neznámé ženy

divka-beze-jmena-perex

Detektivka Josie Quinnová je povolána na místo činu na okraji města Denton, kde došlo k brutálnímu útoku a únosu novorozence. Co se zde odehrálo a jak s tím vším souvisí vyděšená mladá žena, která trpí ztrátou paměti a nepamatuje si ani své jméno?