Nakladatel: Práh

Nakladatelství Práh bylo založeno v roce 1991. Dosud vydalo více než 350 knižních titulů převážně naučné, populárně psychologické, historické a vzdělávací literatury určené dětským i dospělým čtenářům. Součástí nakladatelského portfolia je i cizojazyčná produkce.

www.prah.cz


Práh - Nejnovější knihy

knihaPoselství od protinožců knihaMuži jsou z Marsu, ženy z Venuše knihaMluvící hora knihaV hlavě

Práh - Související články

3. vydání úspěšného mezinárodního bestselleru

Muzi jsou z Marsu zeny z Venuse nahled

Bestseller, který byl přeložen do řady světových jazyků a jehož prodeje se pohybují v desítkách milionů, se dočkal nového vydání. Za těch třicet let neztratil na své aktuálnosti a stále nabízí osvědčené rady, jak navázat spokojené partnerské vztahy.

Nechejte se zasvětit

Tipy_Nechejte se zasvetit

Dnešní tipy vám dají nahlédnout do nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Dozvíte se informace o pěstování vinné révy, o historii Mariánského sloupu a také o domorodém australském kmeni.

Ze života schizofreničky

V hlave_uvodni

Co se odehrává v mysli mladé schizofreničky? Nahlédněte do její hlavy a sdílejte s ní chvíle radosti i smutku, okamžiky humoru i úzkosti, zkrátka každodenní prožitky z úhlu, který si můžete jen těžko představit.

Psychologie na každý den

psychologie-tipy-nahled

Zajímáte se o partnerské vztahy? Dojímají vás příběhy zvířecích párů, které jsou si věrné často až za hrob? Nebo byste si rádi přečetli o tom, proč je smutek naprosto zdravou součástí života? Pak si v dnešních tipech určitě vyberete.

Život jednoho australského domorodého kmene

Poselstvi od protinozcu

Příběh americké lékařky, která pronikla do australského domorodého kmene, se stal populárním po celém světě a nyní se dočkal jubilejního třetího vydání s novou grafickou úpravou a aktualizovanou předmluvou. Čtenáři tak opět mohou poznat autentický život domorodců.