Nakladatel: Kazda

Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům výjimečné knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování a umění. Filozofií nakladatelství je přinášet kvalitní české a zahraniční tituly, které zajímavým obsahem čtenáře vnitřně obohatí, podpoří jejich vztah k přírodě a přispějí k formování udržitelnější budoucnosti. V nabídce najdete populárně-naučné knihy pro všechny generace – od leporel přes příběhy inspirované přírodou, osudy zvířat i lidí, cestopisy, inspiromaty či atlasy, až po náročnější čtení od předních světových biologů, jakými jsou britský ornitolog Tim Birkhead nebo mykolog Merlin Sheldrake. Nejoblíbenějším autorem nakladatelství je známý německý lesník a ochránce přírody Peter Wohlleben. Knihy, které mají smysl v Nakladatelství KAZDA vychází od roku 2014.

Kazda - Nejnovější knihy

knihaKamarádi z Medového lesa: Králíčci v ohrožení (audiokniha) knihaHry se zemí, vzduchem, ohněm a vodou knihaKamarádi z Medového lesa 1 – Jak zahnat stesk (audiokniha) knihaVítejte u nás v lese

Kazda - Související články

Záchranná četa školkových dětí

Kamaradi z Medoveho lesa Kralicci v ohrozeni

Další dobrodružství kamarádů z Medového lesa ožívá prostřednictvím hlasu Jitky Molavcové. Tentokrát budou lišák, laňka, mývalka a prasátko pomáhat neposedné Pavle a ještě se jim podaří zachránit dva králíčky. Šťastný konec zaručen!

Za Lukášem do Medového lesa

medovy-les-4-audiokniha

Oblíbily si vaše děti zvířecí kamarády z Medového lesa? V tom případě pro ně máme dobrou zprávu! Už i čtvrtý díl oblíbené série z pera Andrei Schütze si teď mohou pustit jako audioknihu.

Do přírody

priroda

Vydejte se na objevné dobrodružství společně s knihami, jejichž společným jmenovatelem je příroda. Poznáte klima a sílu přátelství a zjistíte, jaké příhody lze zažít v lese. A v neposlední řadě se blíže seznámíte s divokou havětí. To vše za doprovodu krásných ilustrací.

Na prázdniny s Kamarády z Medového lesa

vsichni-za-jednoho-cd-nahled

„Mami, už tam budem?“ Nenechte se vyvést z míry podobnými otázkami od vašich potomků a pusťte jim na cestu třetí díl oblíbených Kamarádů z Medového lesa. Děti se s ním nejen zabaví, ale také se poučí, jak se správně chovat při procházkách v lese nejen o prázdninách.

Dobrodružství na prázdniny

leto

K letním prázdninám neodmyslitelně patří dobrodružství, ať už při toulkách s kamarády, na táborech, nebo i „jen“ na stránkách knih. Jaké napínavé příběhy můžete s hrdiny spoluprožít? V Medovém lese žijí zvířátka, která pomohou všem, kteří to potřebují. Danny se zase vypraví na výlet do divočiny, který nedopadne podle jeho představ. A třetí kniha přenese čtenáře