Nakladatel: OneHotBook

www.onehotbook.cz

OneHotBook - Nejnovější knihy

knihaListopád knihaTichá smrt (audiokniha) knihaPyramida (audiokniha) knihaNa konci října

OneHotBook - Související články

Získejte členství v tajemném literárním spolku

literarni-spolek-laury-snezneaudiokniha-perex

Mladá učitelka Ella Milanová se vždy toužila stát členkou Literárního spolku Laury Sněžné, a když se jí to jednoho dne splní, je v sedmém nebi. Jenže jeho zakladatelka, veleúspěšná spisovatelka, záhy po Ellině přijetí zmizí. Kam? Na to můžete přijít spolu s Ellou.

Být sami sebou

Cowellova_KouzelniciZPradavna2

Možná se vám stalo, že vás někdo nutil být někým, kým jste se stát nechtěli. A možná vám i bránili vykonat ty hrdinské činy, po nichž jste toužili. Pak vězte, že existuje něco jako Kouzlo druhé šance.

Vrchol špionážní tvorby

Jeden musi z kola ven

Špionážní román přenese čtenáře do 70. let do prostředí londýnské MI6. Po nezdařené operaci dojde vedení tajné služby k přesvědčení, že je mezi zpravodajci dvojitý agent. Vrátit se zpět do služby a odhalit krtka bude úklolem George Smileyho.

Nestíhám – první letošní Očima i ušima šéfredaktorky

ocima-sefradaktorky-nahled

Už více než rok neustále čelíme nějakým omezením. Nejvíce to odnáší kultura, včetně knižního trhu. Nové tituly však stále vycházejí a ty starší dostávají audio podobu. Šíření audioknih totiž není tolik zasažené zavřením knihkupectví – stahování z platform jako Audioteka nebo Audiolibrix totiž jde snadno i z domova…

Zasoutěžte si o klasický román George Orwella

1984-audiokniha-perex

Román George Orwella o životě pod krutovládou jedné Strany a o touze obyčejného člověka po poznání skutečné minulosti vychází v audio podobě. Pokud si chcete toto klasické dílo antiutopického žánru poslechnout, máte nyní příležitost.