Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

https://www.leda.cz/


Leda - Nejnovější knihy

knihaKonec nylonového věku knihaNejvyšší čas vypadnout knihaDeset dnů, které otřásly světem knihaProdám 2 děti

Leda - Související články

Sci-fi – budoucnost je nejistá

Knizni tipy_napinava sci-fi

S dnešními tipy se podíváte do budoucnosti a moderních světů plných technických vymožeností. Ne vždy to ale bude procházka růžovou zahradou. Čekají na vás místa plná robotů, kam lidé nesmějí, i mnohá nebezpečí.

Napínavý závěr týdne

napinava-patrani

Venku už je krásně a před námi je víkend – ideální příležitost vzít si knížku, sednout si do trávy a užívat si volných dní. A tentokrát to čtení bude pěkně napínavé, vybrali jsme pro vás totiž hned pět thrillerů, ze kterých vás bude i během horkých dní pořádně mrazit.

Faktografie – historické okamžiky a lidé, jak je neznáte

faktografie-tipy

Dějiny jsou důležitou součástí lidstva. Slouží nám nejen jako odstrašující příklad, ale měli bychom se z nich především poučit. Začtěte se s námi do příběhů, které ještě neznáte, a odkryjte tak tajemství Jana Žižky, říjnové revoluce nebo okultismem posedlých nacistů.

Do historie s románovými hrdiny

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Před námi je víkend, nastává tak ideální chvíle představit si další zajímavé knihy, které si můžete vzít s sebou třeba k vodě. Tentokrát zavítáme do historie, příběhy všech dnešních titulů se totiž odehrávají v časech dávno minulých. A jak už to tak bývá, často jde o velice nadčasová témata, která mají co říct i nám,

Letem krimi světem

detektivka2

Dnes vám představíme šest knih, které spojuje silná zápletka, důmyslný detektiv a velké tajemství – ano, podíváme se na krimi tituly, a to jak od českých, tak i zahraničních autorů. Pohodlně se usaďte a začtěte se – podaří se vám odhalit vraha dříve než detektivům?