Nakladatel: Leda

Nakladatelství Leda se zaměřuje na vydávání slovníků a jazykových učebnic v knižní i elektronické podobě. V nabídce najdete kromě učebnic také výukové programy.
Nakladatelství vydává také zajímavé tituly z oblasti beletrie a literatury faktu.
Zaregistrovaní návštěvníci v LEDA klubu mohou získat na knihy výhodné slevy a neomezený přístup do on-line slovníků.

Leda - Nejnovější knihy

knihaProdám 2 děti knihaNoc knihaSmrt si říká Engelchen knihaProč zahynul John Lennon?

Leda - Související články

Děti na prodej

prodam-2-deti

Spojené státy, třicátá léta, společnost snažící se vzpamatovat z Černého pátku – a mezi tím vším dvě malé děti, které rozhodně neprožívají svůj americký sen. Jak moc je svět žurnalistiky propojen se zločineckým podsvětím? A jakou roli může sehrát obyčejný novinář?

Svědectví z holocaustu

noc

Všudypřítomná smrt, nekonečná tma, víra postupně se měnící v nevíru… Věci, které by člověk za život neměl nikdy poznat, tím spíš ne patnáctiletý chlapec. Kniha židovského spisovatele se dočkala nového vydání, v němž se se čtenáři dělí o mrazivé vzpomínky.

S románem do minulosti

Historie biografie

Historické romány jsou u čtenářů velice oblíbené, mimo jiné i proto, že v sobě kromě neuvěřitelných příběhů skrývají také poučení pro budoucnost. Přestože jsou tyto příběhy dávno minulostí, bývají nadčasové a současný čtenář si v nich může najít leccos aktuálního. Dnes vám představíme hned tři takové.

Výprava za novými znalostmi

Tipy_Kostka_Paralelni existence_Znameni a symboly

Dnes jsme si pro vás připravili samé objevné tipy. Díky nim poznáte příběh slavné Rubikovy kostky, zjistíte více o počátcích tisku knih v českých zemích a naleznete odpovědi na časté otázky ohledně katolické víry.

Poraďte si v kuchyni

zdrave-jidlo

První měsíc roku bývá často ve znamení předsevzetí. Ty se velice často týkají stravování. Představíme vám proto hned několik knih, které vám poradí, jak si vařit zdravěji a kvalitněji. Uvidíte, že se stanou ve vaší kuchyni cennými pomocníky.