Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

Metafora - Nejnovější knihy

knihaJen o trochu víc knihaSen o štěstí knihaJednou za život knihaSlečny

Metafora - Související články

Na kozí farmu za romantikou

jen-o-trochu-vic-nahled

Stella Wallinová neměla poslední dobou štěstí ani v lásce, ani v životě. Rozhodne se tedy pro nový začátek s čistým štítem – v zapadákově, kde lišky dávají dobrou noc. Čeká ji romantické dobrodružství s jistým pohledným farmářem, anebo ji neustálé konflikty s místními přesvědčí, že venkov není nic pro ni?

Četba s hvězdičkou

Smlouva na lasku_Jednou za zivot

Na dnešek jsme si pro vás, milé dámy, připravili dva žhavé tipy – erotickou novinku od Alessandry Torre a romantickou pecku od T. L. Swan. Která si získá vaše srdce?

Ženy – hrdinky v nesnázích

zenske-hrdinky-nahled

Dnešní knižní tipy patří ženám, po jejichž boku budete prožívat nešťastnou lásku, řešit rodinná dramata i otázky vlastního štěstí a svobody. Ať už na ně čeká jakýkoli problém, tyto knižní hrdinky se s ním vyrovnají s hlavou hrdě vztyčenou!

Romance na léto

V_romantickem_ladeni

Léto je v plném proudu, víkend před námi, tak proč nesáhnout po nějaké pěkné knížce? Dnes jich tu pro vás máme rovnou pět a potěšíme hlavně ženy – co víc se totiž hodí k létu než romantika? A na stránkách dnešních knih jí najdete opravdu hodně, ve všech různých podobách!

Krimi na dovolenou

krimi-tipy-nahled

Kvalitní detektivka s nepředvídatelným koncem je věrný společník na každou dovolenou, ať už vás čeká odpočinek na pláži nebo výlet pod stan. S napínavými příběhy z dnešních tipů se na svých cestách rozhodně nudit nebudete.