Nakladatel: Metafora

Nakladatelství METAFORA bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V oblasti poznání je METAFORA vydavatelem knih takových autorů, jako je Elizabeth Haichová, Judy Hallová či Anthony Wiliam.

V lednu 2019 spojila METAFORA síly s Nakladatelským domem GRADA a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih pod značkou METAFORA. S knihami z METAFORY je čas číst, snít a žít.

Metafora: „Život mezi řádky“

https://www.metafora.cz/


Metafora - Nejnovější knihy

knihaPoprava knihaKnihkupectví ztrát a nálezů knihaNekonečně dlouhé odpoledne knihaJackie a Maria

Metafora - Související články

Když pátrá žena…

patrani

Silné ženské hrdinky jsou v literatuře stále častější. A stejně tomu bude i v knihách, které vám dnes představíme. Zaměříme se na vyšetřovatelky, policistky či psycholožky. Ženská intuice totiž často sehrává důležitou roli při vyřešení kriminálních případů.

Detektivní příběh a americký sen

Nekonecne dlouhe odpoledne

Krásné domy, upravené zahrady, přátelští sousedé – domnělou idylku 50. let v kalifornském Sunnylakes naruší záhadné zmizení jedné z žen. Vyšetřování se ujímá detektiv, který brzy zjistí, že každý ze sunnylakeských obyvatel skrývá nějaké to tajemství…

Máj – lásky čas

Maj_tipy

V dnešních tipech, čerstvě provoněných májem, přinášíme samozřejmě romány o lásce v nejrůznějších podobách. Nabídneme vám dojemnou romantiku pro ženy, završení erotické série i soubor zajímavých článků o sexu.

Další román edice 7lásky

Rendez vous s muzou

Hlavní hrdinka a spisovatelka bojuje s tvůrčím blokem, a tak se rozhodne vydat se do Paříže, aby zde našla múzu. Její plány jí ale naruší jak bývalý manžel, tak pohledný Francouz, který se objeví v její koupelně. A ve vzduchu je cítit láska.

Květiny krásné i vražedné

Johnsonova_Kvety smrti

Eustacia Roseová, hrdinka nového románu Jill Johnsonové, zasvětila svůj život studiu jedovatých rostlin. Jednoho dne se stane svědkyní napadení dívky. Tato událost v Eustacii probudí vše, co dosud potlačovala. Květy smrti jsou napínavý thriller o zradě, vášni i lásce.