Nakladatel: Triton

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

www.tridistri.cz/


Triton - Nejnovější knihy

knihaBála jsem se usnout knihaVe stínu neviditelných draků knihaBůh je můj životní program knihaJak přežít (český) kriminál

Triton - Související články

Tak trochu jiné lékařské příhody

Hrubanova_PaniDoktorkoCoVyNaTo

V médiích bývá práce lékaře mnohdy zobrazována jako extrémně stresující. Jiní tvůrci ji naopak uchopí jako nekonečný zdroj humoru a zábavy. Jen málokomu se podaří vymanit z jednoho či opačného extrému. Za profesí často obestřenou tajemstvími se ale skrývá i mnoho všedních situací.

Manuál z české věznice

jak-prezit-kriminal

S čím vším se můžete za mřížemi setkat? Čím si vězni krátí čas při výkonu svého trestu? A jak to vypadá, když se snaží dostat druhou šanci od společnosti? Přečtěte si spolu s námi svědectví z prostředí českého kriminálu.

Biografické romány – silné osudy na stránkách knih

biografie-perex

Biografický román je úžasným prostředkem pro nahlédnutí do lidských osudů. Na stránkách knih, které vám dnes představíme, se podíváme na skutečně silné příběhy, které dokazují, že člověk si dokáže navzdory těžkým okolnostem udržet pevnou vůli a jasnou mysl.

O holčičce, která uměla snít

bala-jsem-se-usnout

Jaké to musí být, když je dítě od mala vystaveno násilí a sexuálnímu zneužívání? Když jediné, co od matky slyší, jsou výčitky a obviňování? Přečtěte si s námi příběh o náročném dětství a o síle bezpodmínečné lásky, která čekala o dům dál.

Životní střípky

tipy-ze-zivota-nahled

Lidské osudy jsou fascinující – každý je totiž úplně jiný, nenajdete na světě dva totožné životní příběhy. A nyní se na tuto různorodost podíváme trochu zblízka, v dnešních tipech najdete hned sedm knih popisujících zajímavé životní příběhy.