Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Ledové království – Nejkrásnější kolekce příběhů

Anna s Elsou mají královskou pyžamovou party, kde na ně čeká mnoho zábavy. Zato Kristoff vyhledává spíše dobrodružství, proto se vydává po stopách ledové nestvůry. A co dělají ostatní hrdinové? To už si pojďte přečíst sami.

Pohádkové příhody z Arendelle

Každá pohádka v této sbírce je dlouhá přesně tak, aby při čtení potěšila rodiče, posluchače i malé čtenáře.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Ledové království – Nejkrásnější kolekce příběhů.

logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte nové pohádkové příběhy oblíbených hrdinů

Do soutěže bylo odesláno 2165 tipů.

Kdo vyhrál?

LUKAN (2165), Gudrun (2165), hannah1112 (2169)

Správná odpověď

Kolikátí skončili Anna s Elsou a Kristoffem v závodech na saních?
Byli na druhém místě.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLedové království – Nejkrásnější kolekce příběhů (Disney, Walt)
Přidejte se k nám a přečtěte si o královské pyžamové party Anny a Elsy, Kristoffově pátrání po ledové nestvůře, Olafově oslavě narozenin a dalších a dalších příhodách z Arendelle. Každá… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.