Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Geniální omyly

Na neobyčejný výlet do světa vědy vás vezme kniha Geniální omyly – Od Darwina k Einsteinovi. Nečekejte nezajímavé vzorečky a suché teorie, ale přesný opak – jak název napovídá, dočtete se o tom, co se slavným vědcům zrovna nepovedlo.

Chybovat je lidské

Každý z nás dělá chyby. Nikdo není dokonalý, dokonce ani někteří z největších géniů našich dějin, jak nám vypráví Mario Livio (autor bestselleru Zlatý řez) v tomto čtivém a úžasném příběhu o vědeckých chybách a průlomech. Charles Darwin, William Thomson, Linus Pauling, Fred Hoyle a Albert Einstein – těchto pět vědců rozšířilo naše znalosti o životě na Zemi, o evoluci Země samé a o evoluci vesmíru, navzdory anebo právě díky jejich chybám. Každý z nich zásadně ovlivnil svůj obor novými objevy – ale každý z nich také někdy hrubě klopýtl. Tato kniha je srozumitelnou a neobyčejnou exkurzí po světě vědy a vědeckých úspěchů a úžasným proniknutím do psychologie pěti fascinujících vědců.

Ve spolupráci se společností Albratros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou právě knihu Geniální omyly – Od Darwina k Einsteinovi vyhrát.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o knihu plnou geniálních omylůDo soutěže bylo odesláno 1586 tipů

Kdo vyhrál?

vladka5 (1586), patril (1587), JindraHo (1587)

Správná odpověď

Který z vědců se zabýval stářím naší planety?
William Thomson
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeGeniální omyly - Od Darwina k Einsteinovi (Livio, Mario)
Každý z nás dělá chyby. Nikdo není dokonalý, dokonce ani někteří z největších géniů našich dějin, jak nám vypráví Mario Livio ( autor bestselleru Zlatý řez ) v tomto čtivém… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.