Leporelo o životě motýlů

maly-motylek
Dnešní tip na knihu potěší hlavně rodiče nejmenších dětí. Chcete svá dítka seznamovat s přírodou již od raného věku? Pořiďte jim toto leporelo. Vaše děti určitě zaujmou především nádherné ilustrace, které jsou doplněné kratičkým textem.

To jsou ale zajímavá modrozelená vajíčka. Podívejte, zrovna se z nich líhne malá zelená housenka! Až se housenka pořádně nají, zakuklí se, a nakonec se promění v krásného barevného motýlka. Tomu se říká kouzlo přírody!
Díky inovativním leporelům od francouzské ilustrátorky Isabelle Simlerové se děti od 1 roku naučí pozorovat, milovat a respektovat přírodu. Leporela jsou vytištěna na 100% recyklovaném neběleném papíře, jedná se proto ve všech ohledech o velmi přírodní knížky.

Malý motýlek

Autorky: Caroline Pellissier, Virginie Aladjidi
Přeložila: Blanka Carriere
Ilustrovala: Isabelle Simlerová

Počet stran: 12
Vazba: skládaná
Formát: 160×160 mm
ISBN: 978-80-7670-056-7
Doporučená cena: 198 Kč

Knihu Malý motýlek vydalo nakladatelství Kazda.

Ukázka z knihy

maly_motylek_ukazka

Prohlédněte si celou ukázku.

O autorkách

Caroline Pellissier a Virginie Aladjidi mají na svém kontě i další knihy pro děti zaměřené na přírodu. Nenechte si ujít např. leporelo Malá beruška nebo Velkou knihu zahradničení pro děti.


Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům výjimečné knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování a umění. Filozofií nakladatelství je přinášet kvalitní české a zahraniční tituly, které zajímavým obsahem čtenáře vnitřně obohatí, podpoří jejich vztah k přírodě a přispějí k formování udržitelnější budoucnosti. V nabídce najdete populárně-naučné knihy pro všechny generace – od leporel přes příběhy inspirované přírodou, osudy zvířat i lidí, cestopisy, inspiromaty či atlasy, až po náročnější čtení od předních světových biologů, jakými jsou britský ornitolog Tim Birkhead nebo mykolog Merlin Sheldrake. Nejoblíbenějším autorem nakladatelství je známý německý lesník a ochránce přírody Peter Wohlleben. Knihy, které mají smysl v Nakladatelství KAZDA vychází od roku 2014.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeMalý motýlek

Pellissier, Caroline - Aladjidi Virginie,

Kazda, 2021

Napsat komentář