Získejte příběh místa, kde mrtví znovu ožívají

rbitov-zviratek-audiokniha-perex
Velký dům uprostřed venkovské krajiny by byl pro rodinu Creedových ideálním domovem, nebýt nedaleké rušné silnice. Ta by mohla znamenat nebezpečí nejen pro děti, ale i jejich milovaného kocoura. Ovšem brzy se ukáže, že je tím nejmenším zlem.

Nebezpečné místo skryté v lesích

Někdy je lepší být mrtvý…

Doktor Louis Creed našel konečně ten pravý domov pro svou rodinu. S ženou a dvěma dětmi se přestěhoval z Chicaga do velkého domu uprostřed venkovské krajiny v Maine. Radost mu trochu kazí jen blízká rušná silnice. Ale okolní lesy v sobě skrývají něco daleko nebezpečnějšího. Něco, co číhá za neuměle stlučenou branou z omšelých prken, na níž je sotva čitelný nápis s pravopisnými chybami…

 

Řbitov zviřátek

Autor: Stephen King

Vydavatel: vydavatelství OneHotBook
Interpreti: Vasil Fridrich, Jan Vlasák, Klára Suchá
Překlad: Ivan Němeček
Délka: 16 hodin 9 minut
Vydáno: 3/2019
EAN: 8594169482385

Přečtěte si více o audioknize Řbitov zviřátek, kterou do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

Vydavatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti s kompletní profesionální produkcí zahrnující dramaturgii, režii, hudbu, postprodukci a design. Audiokniha v jejich podání není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým ze spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

 

O autorovi

Stephen-KingStephen King je jeden z nejproduktivnějších a nejúspěšnějších spisovatelů současnosti, který je známý především jako autor hororů. Roku 1970 absolvoval na univerzitě v Oronu ve státě Maine obor angličtina a tvůrčí psaní se zaměřením na pedagogiku. Už při studiu psal povídky – první s názvem Skleněná podlaha mu vydali v časopise Startling Mystery Stories v roce 1967. V tvorbě pokračoval i po ukončení školy, kdy nemohl sehnat práci jako učitel a pracoval v prádelně; jeho povídky v té době vycházely v pánských časopisech. Na jaře roku 1974 mu vyšel první román Carrie, který se stal bestsellerem. Po tomto úspěchu se začal psaním naplno živit. Během své kariéry napsal okolo čtyřiceti románů a může se pochlubit také tím, že většina jeho knih byla převedena na filmové plátno – mezi ty nejslavnější patří Osvícení, na které o více než 30 let později navázal román Doktor Spánek, Carrie, TO, Misery, Řbitov zviřátek, Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle či série Temná věž. Ve své tvorbě se nevyhýbá ani oblasti krimi – značného ohlasu dosáhla trilogie o detektivovi ve výslužbě Billu Hodgesovi: Pan Mercedes, Právo nálezce, Konec hlídky, podle níž byl natočen stejnojmenný seriál s Brendanem Gleesonem a Harrym Treadawayem v hlavních rolích.
(Zdroj informací a fotografie: vydavatelství OneHotBook)

 

Vyhrajte audioknihu Řbitov zviřátek

Rušná silnice nedaleko nového domu rodiny Creedových je to jediné, co jim trochu kazí nadšení ze stěhování, a to zatím netuší, že existuje místo, které by je mělo děsit mnohem více. Dokáže totiž mrtvé přivést znovu k životu, i když se vrátí trochu jiní – divočejší a nebezpečnější. Ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci, proto doktor Louis Creed neváhá a navštíví ho, aby zde pohřbil milovaného kocoura Churche. A tehdy spustí události, na jejichž konci si uvědomí, že někdy je lepší se nepokoušet zvrátit osud. Poslechněte si celý příběh, který právě vychází v audio verzi a 11. dubna 2019 se také objeví na filmových plátnech.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Řbitov zviřátek, kterou si stáhne z portálu Audiolibrix. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Řbitov zviřátek
probíhá od 10. do 23. dubna 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 stažení audioknihy Řbitov zviřátek

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeŘbitov zviřátek
Audiokniha

King, Stephen

OneHotBook, 2019

Napsat komentář