Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Vesaliovo tajemství

Vrah několika dívek stále rafinované uniká před spravedlností a děsí obyvatele Barcelony. Do pátrání po něm se proto zapojí i novinář Bernat Fleixa, mladý vědec Daniel Amat a student medicíny Pau Gilbert. Podaří se pachatele odhalit právě jim?

Tajemství skrývané po staletí


Záhady, intriky a nečekané zvraty tkají předivo napínavého příběhu s překvapivým rozuzlením.

Barcelona, jaro 1888. Město žije přípravami na Světovou výstavu. Radostnou atmosféru však kazí strach, neboť v posledních týdnech bylo nalezeno několik bestiálně zavražděných dívek. Jejich zohavená těla připomínají lidem prastaré prokletí, jež visí nad městem.

Záhadného vraha se snaží odhalit novinář Bernat Fleixa, který touží napsat skvělou reportáž. Do pátrání se zapojí i mladý vědec Daniel Amat, jenž po sedmi letech přijíždí z Oxfordu na otcův pohřeb, a student medicíny Pau Gilbert. Jejich úkol není jednoduchý, neboť vrah rafinovaně uniká, a navíc každý z trojice cosi tají. Hlavní stopou, která je má k pachateli dovést, je slavný Vesaliův anatomický rukopis, který by mohl změnit dějiny vědy a lidského pokroku. Po knize však touží i vrah, který chce za každou cenu odhalit po staletí skrývané tajemství.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Vesaliovo tajemství.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o případ záhadného vraha z BarcelonyDo soutěže bylo odesláno 1823 tipů.

Kdo vyhrál?

cetkov (1823), dajous (1823)

Správná odpověď

Kolik knih vyšlo Jordi Llobregatovi?
1
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVesaliovo tajemství (Llobregat, Jordi)
Záhady, intriky a nečekané zvraty tkají předivo napínavého příběhu s překvapivým rozuzlením. Barcelona, jaro 1888. Město žije přípravami na Světovou výstavu. Radostnou atmosféru však kazí strach, neboť v posledních týdnech… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.