Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 erotické romány Hřebec

Sexy román plný nezkrotné vášně a strhávání spodního prádla, ale především zábavné čtení, u kterého málem omdlíte smíchy. To je příběh Viv Franklinové a její posedlosti, která ji nutí neustále snít a hledat muže, který bude hotový románový hrdina.

Souboj kovboje a knihovníka


Zábavný sexy román, ze kterého div smíchy neomdlíte.

Těšte se na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože?

Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu.

Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Hřebec.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte vtipné a zároveň sexy čtení pro ženyDo soutěže bylo odesláno 1230 tipů.

Kdo vyhrál?

drnda (1230), ZdenaZ (1230), babos (1231)

Správná odpověď

Ve kterém státě leží Mendocino?
v Kalifornii
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHřebec (Claytonová, Alice)
Kovboj versus knihovník! Kdo vyhraje v souboji o nádhernou Vivian?
Po Nabíječi a Roštěnce přichází ztřeštěná romantická komedie o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji –… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.