Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 severské krimi Stalker

Joona Linna před rokem zmizel a mnoho lidí z jeho okolí si myslí, že je mrtvý, ale rozhodně ne všichni. Objeví se detektiv znovu na scéně, aby odhalil totožnost nebezpečného vraha, který řádí v jeho městě a s policií zahrává jako kočka s myší?

Vrah se skrývá za oknem


Policii někdo pošle krátké video, natočené přes okno, na kterém si neznámá žena obléká punčocháče. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku dovede vyšetřovatele k pastorovi Rockymu Kyrklundovi, který byl před devíti lety odsouzen za násilnou vraždu k nařízené psychiatrické péči. Sám si ovšem z události nic nepamatuje – při autonehod utrpěl vážné poškození mozku, projevující se silnými výpadky paměti.

Zatímco však Rocky dosud pobývá na uzavřeném psychiatrickém oddělení, policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se děje, ovšem komisařka Margot Silvermanová je přesvědčená, že se jedná o sériového vraha. A Joona Linna před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Stalker.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nejnovější mrazivý thriller Larse KeppleraDo soutěže bylo odesláno 1789 tipů.

Kdo vyhrál?

cecilka (1789), tatulda49-8 (1789)

Správná odpověď

Jak se jmenovala vrahova první oběť?
Marie Carlssonová
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStalker (Kepler, Lars)
Pátý díl série o komisaři Joonu Linnovi. Bez Joony Linny je policie bezmocná. Policii někdo pošle krátké video, natočené přes okno, na kterém si neznámá žena obléká punčocháče. Následujícího dne je žena… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.