Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž - 5x Dáma v jezeře

Příhody svérázného detektiva Philipa Marlowa nepřestávají uchvacovat tisíce čtenářů na celém světě. Pojďte si zasoutěžit o další z řady mistrovských kousků Raymonda Chandlera!

V nakladatelství Mladá fronta vychází další případ Phila Marlowa – Dáma v jezeře. Slavného detektiva si najal obchodník Derace Kingsley, aby pro něj vypátral jeho zmizelou ženu. Popsal ji jako mladou blondýnku, která je tak trochu živel – je totiž kleptomanka a nymfomanka. Ta měla odjet do Mexika s mladým gigolem Chrisem Laverym, s nímž chtěla začít nový život. Na Chrise narazí Marlowe bez potíží, ovšem bez paní Kingleyové. Během dvou dnů se objeví dvě mrtvá těla, případ se zamotává. Poradí si Marlowe i tentokrát?

Jestli vás zajímá, jak příběh dopadne, není nic jednoduššího, než si knihu pořídit. Budete-li mít štěstí, můžete Dámu v jezeře vyhrát. Nakladatelství Mladá fronta věnovalo do soutěže pět výtisků! Přečtěte si článek Zasoutěžte si o drsnou americkou detektivku!, najdete v něm správnou odpověď na soutěžní otázku. Hodně štěstí!

Poznámka: Výhry rozesílá Klub knihomolů. 

Do soutěže bylo posláno 870 tipů.

Kdo vyhrál?

liana, berger, evapet, wera8, dagous

Správná odpověď

V kolika letech Raymond Chandler stvořil svou nejslavnější postavu - Philipa Marlowa?
50
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDáma v jezeře (Chandler, Raymond)
Další z mistrovských děl drsné školy americké detektivky, další případ pro Phila Marlowa. Tentokrát si ho najal obchodník Derace Kingsley, aby pro něj vypátral jeho zmizelou ženu. Popsal ji jako… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.