Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 Kuchařky pod párou

Naučte se stravovat se zdravě pomocí chutných a pestrých jídel připravených na páře. Pokud jste již tomuto zdravému stylu vaření propadli, jistě oceníte nové recepty do sbírky.

Uvařte si pomocí páry


Stravovací požadavky současnosti? Lehká a zdravá kuchyně.

Kuchařka pod párou představuje šetrný a zdravý způsob přípravy jídel, který je prověřen nejen několika tisíciletími čínské tradice, ale byl vlastní rovněž našim šetřivým babičkám. Vaření v páře splňuje vysoké nároky na zdravou výživu, šetří čas i energii. Parní vaření je spojeno s velmi jednoduchou přípravou, možností vařit několik jídel najednou i zpracováním potravin zcela bez tuku. Jídla připravená tímto způsobem mají výtečnou chuť, zachovává se rovněž přirozená barva i konzistence potravin, dochází k minimální ztrátě vitaminů, minerálních látek a stopových prvků v potravinách. Vaření v páře zlepšuje stravitelnost připraveného jídla a zároveň napomáhá zvyšovat denní spotřebu ovoce a zeleniny. Pro přípravu jídel tímto způsobem si nemusíte pořizovat drahé nádobí – stačí obyčejný pařák nebo děrovaná parní nádoba.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Kuchařka pod párou.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o kuchařku plnou zdravých receptůDo soutěže bylo odesláno 1296 tipů.

Kdo vyhrál?

Jana2312 (1296), slupka (1297)

Správná odpověď

Kolik receptů na jídla připravená na páře v kuchařce najdete?
téměř sto
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKuchařka pod párou (Kuntzmannová, Miroslava)
Stravovací požadavky současnosti? Lehká a zdravá kuchyně. Kuchařka pod párou představuje šetrný a zdravý způsob přípravy jídel, který je prověřen nejen několika tisíciletími čínské tradice, ale byl vlastní rovněž našim šetřivým… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.