Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Joa Nesbøho Levhart

Levhart – kočkovitá šelma, ale také přezdívka vraha, který zabíjí ženy a dovedně skrývá na norských pláních. Jenže to by se nesměl vrátit Harry Hole a pustit se po jeho stopě. Jak vyšetřování dopadne? Bude vrah dopaden? Zjistíte v naší soutěži o knihu Levhart.

Pokud máte rádi detektivky Joa Nesbøho, určitě je vám detektiv Harry Hole dobře znám. Prošel totiž už sedmi knihami a po krátké pauze se v té nejnovější vrací zpět na scénu. A nebude to mít jednoduché – střetne se totiž s vrahem, který je vypočítavý, krutý a velmi chytrý. A Harry Hole bude mít co dělat, aby se sám nestal obětí.

Harry Hole po osmé

Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě – bodné rány ve tvářích obětí jsou četné, pravidelné, a navíc byly vedeny zevnitř úst. Jaká vražedná zbraň je mohla způsobit? Mladá kriminalistka Kaja Solnessová je vyslána do Hongkongu, aby odsud přivedla zpátky do Osla jediného člověka, který může takový případ vyřešit. Jenže Harry Hole se v milionovém městě skrývá nejen před věřiteli, ale především před vzpomínkami a přízraky z minulých případů a nemá sebemenší zájem se do vlasti vrátit. Kaja se musí uchýlit k citovému vydírání. Vyšetřování pak Harryho zavádí nejen na zasněžené opuštěné pláně v norských horách, nýbrž i do horké Afriky na úpatí sopky. A jde v něm o život. Vrah je silný, chytrý a bezskrupulózní a v souboji s ním bude muset Harry obětovat víc, než čekal.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Levhart.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Na norských pláních číhá krvežíznivý levhart!Do soutěže bylo odesláno 1523 tipů

Kdo vyhrál?

Marse1404 (1524), Evaka (1524), evasamankova (1525)

Správná odpověď

Kde byla nalezena aktovka s dokumenty Charlotte Lollesové?
vedle těla za vrakem automobilu
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLevhart (Nesbø, Jo)
8. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.