Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery To mi zaplatíš

Snaha o vyřešení dvacet let starého případu rozpoutá novou sérii vražd. Proč vrah čekal tak dlouho na svou pomstu? Na to musí přijít detektiv Lucas Dalton a zastavit ho. Jestli se mu to podaří, si přečtěte v napínavém thrilleru Lisy Jackson.

Dvacet let staré události znovu ožívají


Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno.

O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo.

Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu To mi zaplatíš.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte případ nepovedeného táborového žertíkuDo soutěže bylo odesláno 1388 tipů.

Kdo vyhrál?

porthos (1388), Marketa2644 (1388), horkys (1388)

Správná odpověď

Kde se nacházel tábor, který vedl otec Lucase Daltona?
Na mysu Podkova.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTo mi zaplatíš (Jackson, Lisa)
Temná tajemství jednoho léta ožívají. Dvacet let čekal vrah na vhodnou příležitost k pomstě… Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.