Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Bude to bolet, doktore?

Na nemocničním oddělení se stále něco děje a vy se o tom můžete přesvědčit v denících bývalého lékaře Adama Kaye. Čeká na vás mnoho humorných zážitků, pár těch děsivějších a také několik věcí, které byste raději vědět nechtěli.

Deníky naškrábané po nočních směnách


Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přátelům a vztahům. Vítejte v životě mladého lékaře.

Když Adam Kay poprvé vkročil na nemocniční oddělení, rázem si uvědomil, že na medicíně je neučili spoustě věcí… Jeho deníky z první linie státního zdravotnictví – potají nadrápané po dlouhých nočních šichtách, nekonečných dnech a prošvihnutých víkendech – jsou střídavě legrační, děsivé a srdcervoucí. Dočista bez zábran v nich popisuje, jaké oběti přinášel ve své době na oltáři vlasti.

V knize se dočtete vše o životě mladého lékaře, a také pár věcí, které byste raději ani vědět nechtěli. A ano, může zanechat jizvy.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Bude to bolet, doktore?Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o historky ze zákulisí lékařské praxeDo soutěže bylo odesláno 1169 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (1169), Sandokan (1170), Safira (1172)

Správná odpověď

Jak dlouho pracoval Adam Kay jako lékař?
Šest let.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBude to bolet, doktore? (Kay, Adam)
Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí! Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.