S veverčákem do přírody

Kde si Pita zchladi tlapky_uvodni
Peter a Carina Wohllebenovi přicházejí s novým lesním dobrodružstvím pro děti, které doprovodila ilustracemi Stefanie Reich. Vydejte se do přírody s horkem souženým veverčákem v knížce Kde si Píta zchladí tlapky?

Objevujte přírodu s hajným Petrem a veverčákem Píťou! Veverčákovi Píťovi i hajnému Petrovi je strašlivé horko. Píťa proto vyrazí do lesa vypátrat, jak se osvěžit. Po cestě potká několik zvířátek a ta mu prozradí, kam se chodívají zchladit. Žába nejraději skočí do chladivé vody a divoká prasata se zase ráda povalují v bahně. Jenže veverčákovi nejsou jejich rady nic platné. Co má udělat, aby mu v bukovém lese nebylo takové horko?

 

Kde si Píťa zchladí tlapky?

Autoři: Peter a Carina Wohllebenovi
Přeložila: Dagmar Heeg
Ilustrovala: Stefanie Reich

Počet stran: 26
Vazba: vázaná
Formát: 205×220 mm
ISBN: 978-80-88316-99-2
Doporučená cena: 249 Kč

Knihu Kde si Píťa zchladí tlapky? vydalo nakladatelství Kazda.

Prolistujte si leporelo.

Peter Wohlleben

Peter Wohlleben (*1964) se již od dětství chtěl stát ochráncem přírody. Studoval lesnictví a přes dvacet let pracoval jako úředník zemské lesní správy. Dnes vede Lesní akademii v německém regionu Eifel a usiluje o návrat pralesů do různých oblastí světa. Často vystupuje v televizních pořadech, pořádá přednášky a semináře a píše knihy na témata týkající se lesa a ochrany přírody. Svými bestsellery Tajný život stromůCitový život zvířatSlyšíš, jak mluví stromy a dalšími nadchl čtenáře po celém světě. V Německu nedávno začal vydávat časopis Wohllebenův svět. V roce 2019 mu byla udělena Bavorská státní medaile za zásluhy při ochraně životního prostředí, a to za jeho citlivé a nekonvenční zprostředkovávání vědeckých poznatků. Přečtěte si také náš článek o knize Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou.

Zdroj informací: nakladatelství Kazda


Nakladatelství Kazda vydává knihy o přírodě a zahradách, vnímajících jejich hlubší metafyzický rozměr a možnosti spolupráce s neviditelnými živly, a dále knihy o různých možnostech udržení a znovunabytí zdraví. Autoři jsou domácí i zahraniční. Jeho knihy a CD mají čtenářům přinášet radost a povzbuzení do života svou vnitřní živostí, opravdovostí, mají posilovat dobrá předsevzetí a odhodlání a podporovat harmonii mezi člověkem a jeho okolím.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKde si Píťa zchladí tlapky?

Wohlleben, Peter - Wohlleben, Carina

Kazda, 2020

Napsat komentář