Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Jezero

Břehy jezera se začínají zlověstně obnažovat a práce ve vesnici ubývá stejně jako vody. Ženy si dělají starosti a muži stále častěji sahají po flašce vodky. Nami se však rozhodne jednat a s uzlíčkem nervů a starým kabátem se vydává na svoji pouť.

Daleká pouť mladého hrdiny


Příběh ze současnosti starý jako lidstvo samo.

Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami? Nami nemá nic, jen bábu s tlustýma rukama. Nami nemá nic, jen život před sebou: první lásku, o kterou ho připraví ruští vojáci, a pak všechno to další. Ale když život začne na úplném konci světa, možná že skončí na jeho začátku. Tento příběh je totiž starý jako lidstvo samo. Je to pouť hrdiny, chlapce, který se na cestu vydá jen s uzlíčkem nervů a kabátem po dědkovi. Musí jezero přeplout, obejít a nakonec se potopit na jeho dno pro největší tajemství.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Jezero.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte Namiho putování z konce světaDo soutěže bylo odesláno 1498 tipů.

Kdo vyhrál?

pavko (1498), ladouch (1498)

Správná odpověď

Kolik dětí má Bianca Bellová?
3
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJezero (Bellová, Bianca)
Příběh ze současnosti starý jako lidstvo samo. Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.