Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 norské krimi knihy Vídeňské bratrstvo

Ačkoli se případ masové vraždy jeví zpočátku jako jasný, brzy se ukáže, že na jeho pozadí se skrývá mnohem více než náboženská msta. Temná minulost zavražděných a okolnosti případu sahající až k druhé světové válce a vrhají na vše nové světlo.

Dramatický hon na zabijáka


První díl série o Fredriku Beierovi.

Když je vyšetřovatel Fredrik Beier přivolán k masové vraždě na předměstí Osla, vypadá to, že jde o případ náboženské msty – oběti patří k podivné sektě Boží světlo, která se připravuje na soudný den. Fredrik a jeho nová kolegyně Kafa však mají své pochybnosti a podezřelé souvislosti je brzy dovedou k objevu hrůzných vědeckých experimentů, odkazujících až k dobám druhé světové války. Musejí se ponořit do temné minulosti členů sekty a to, co na začátku vypadalo jako tragický, ale jasný případ, se náhle mění v dramatický hon za brutálním zabijákem.

Prvotina Ingara Johnsruda Vídeňské bratrstvo ohlašuje příchod smělého a nápaditého nového hlasu skandinávské krimi literatury. Johnsrud v důmyslně utkaném a akčním thrilleru předvedl své schopnosti mistrovského vypravěče.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Vídeňské bratrstvo.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o podezřelý případ masové vraždyDo soutěže bylo odesláno 1748 tipů.

Kdo vyhrál?

nitka-a (1750), a.k (1752)

Správná odpověď

Kolik dětí má Ingar Johnsrud?
3
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVídeňské bratrstvo (Johnsrud, Ingar)
První díl série o Fredriku Beierovi. Když je vyšetřovatel Fredrik Beier přivolán k masové vraždě na předměstí Osla, vypadá to, že jde o případ náboženské msty – oběti patří k podivné… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.