Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 skutečné příběhy Co mě naučil tučňák

Přečtěte si skutečný příběh mladého učitele, který jednoho dne zachránil na pláži tučňáka uvězněného v ropné skvrně. Zachránce Tom však netušil, že mu zachráněný pták, který později dostane jméno Juan Salvador, doslova změní život.

Jedinečné přátelství


Jedinečný, silný životní příběh o nevídaném vztahu mezi mladým učitelem a tučňákem. Pro všechny, kteří kdy snili o tom rozumět řeči zvířat.

Dvacetiletý Tom Michell, toužící po dobrodružství, přijme místo učitele na prestižní argentinské internátní škole. Během svého výletu do Uruguaye zachrání tučňáka uvězněného v ropné skvrně. Ten den se jeho život navždy změní. Pták, který dostane jméno Juan Salvador, odmítá mladého učitele opustit a jemu tak nezbývá nic jiného, než svého nového „domácího mazlíčka“ propašovat přes hranice a vrátit se s ním zpět do školy. Tučňák se samozřejmě brzy dostává do centra pozornosti. Stane se z něj nejen maskot ragbyového týmu, důvěrník paní domácí, spoluhostitel Tomových párty, ale také nejokázalejší plavecký trenér ve světových dějinách. Navzdory těžkým časům peronistické vlády, hrozivé ekonomice a politickým bojům Juan Salvador všechny kolem sebe rozveseluje.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Co mě naučil tučňák.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh přátelství mladého Toma a tučňákaDo soutěže bylo odesláno 1455 tipů.

Kdo vyhrál?

ALk (1455), Josef (1456), xxkouckaxx (1456)

Správná odpověď

Kde zachránil Tom Michell tučňáka Juana Salvadora?
V Punta del Este.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCo mě naučil tučňák (Michell, Tom)
Úchvatný příběh, který dojal celý svět
Jedinečný, silný životní příběh o nevídaném vztahu mezi mladým učitelem a tučňákem. Pro všechny, kteří kdy snili o tom rozumět řeči zvířat. Dvacetiletý Tom Michell, toužící po dobrodružství, přijme místo… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.