Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Sítě

Kristýna, Karolína a Naďa jsou hrdinky příběhů o nedostatku sebevědomí. Každá z nich prožívá svůj vlastní příběh a její život řídí jiný obratný manipulátor. Jak to dopadne, když si tuto skutečnost uvědomí? Najdou sílu vymanit se ze sítí?

Bludný kruh (ne)sebevědomí


Tři příběhy o tom, jak nízké sebevědomí ovlivňuje náš život.

Jste ohroženi jen do té míry, do jaké sami sobě nevěříte. Kde je nízké sebevědomí, tam stojí nablízku i manipulátor. A hledá, jak by vás využil ve svůj prospěch.

Kristýna se svým malým synem konečně zakotví ve vztahu s charismatickým a movitým Jáchymem. Jediným problémem je, že Kristýna si „trochu nevěří“. Začíná tedy navštěvovat psychoterapii, která ji však velmi rychle přivádí k dramatickému poznání.

Karolína čeká čtvrté dítě a definitivně si přiznává, že opakuje nenáviděné chyby své matky. Touha vymanit se z vlivu nábožensky fanatického manžela, který striktně odmítá antikoncepci, ji přiměje oslovit starého kněze Ambrože. Dokáže ale vystoupit z bludného kruhu?

Stačilo by mít jen o trochu větší prsa a život by byl mnohem lepší. Nadinu touhu po dokonalosti neumenšuje ani fakt, že jako zdravotní sestra se denně setkává s opravdovým utrpením a smrtí. Postupně se stává cynickou obchodnicí s důvěrou a před čtenářem se na pozadí příběhu rozkrývá i zákulisí kontroverzního obchodu s ukládáním pupečníkové krve.

Není lhostejné, zda budete vně, nebo uvnitř sítí. Rybolov začíná!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Sítě.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte tři příběhy o nízkém sebevědomíDo soutěže bylo odesláno 1345 tipů.

Kdo vyhrál?

elen (1345), Janinenka (1345)

Správná odpověď

Kolik knih pro děti napsala Petra Dvořáková?
2
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSítě (Dvořáková, Petra)
Příběhy (ne)sebevědomí
Tři příběhy o tom, jak nízké sebevědomí ovlivňuje náš život. Jste ohroženi jen do té míry, do jaké sami sobě nevěříte. Kde je nízké sebevědomí, tam stojí nablízku i manipulátor.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.