Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Jak být dospělá

Život s celebritou, tím spíš, když je to váš idol od sedmé třídy, je bezpochyby pestrý. Ne vždy však končí jako romantické filmy, stejně jako se tomu stalo v případě Rory a Blakea. Zvládne Rory vše sama, aniž by se zhroutila?

Probuzení z krásného snu


Náš věk nevypovídá vůbec nic o tom, jestli jsme už dospělí.

Když chodila Rory McGovernová do sedmé třídy, usmíval se na ni z plakátů v pokojíčku Blake Turner, dětská herecká hvězda. Když se s ním o deset let později sešla na studiích na vysoké umělecké škole, platonicky ho milovala. Když si ho o dalších deset let později odvážela k sobě domů nočním taxíkem, připadala si jako ve snu. Když ale o dalších deset let později vychází najevo, že Blakeova herecká sláva poněkud bledne a na účtě chybí pro rodinu s dvěma dětmi peníze, musí se Rory z krásného snu probudit.

Talentovaná fotografka se pouští do práce na plný úvazek. V novém digitálním lifestylovém časopise jí ale šéfují dvě dívky, co sotva vyšly ze školy. Blake ji uraženě opouští a Rory zůstává na všechno kolem dětí, práce i domácnosti úplně sama. Musí stíhat vodit děti do školy, chystat oslavy, vymýšlet úspěšné pracovní fotoprojekty, odrážet dvoření o sedmnáct let mladšího přítele své nadřízené i nekonečné otázky rodičů, jak to s jejím manželstvím bude dál. A na synově fotbalovém tréninku může každý víkend přemýšlet, proč si ostatní ženy dokázaly vybrat muže, kteří se o rodinu postarají, třeba sympatického Joshe.

Román ze současného New Yorku nás provede jedním rokem, během kterého se hrdinka Rory McGovernová naučí, jak se ze všeho nezhroutit a být po čtyřicítce konečně dospělá.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Jak být dospělá.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh konečně dospělé RoryDo soutěže bylo odesláno 1200 tipů.

Kdo vyhrál?

kive29 (1200), Pajalada (1200), Andyys (1200)

Správná odpověď

Jak se jmenovala první kniha Evy McLaughlinové a Nicoly Krausové?
Děvče k dětem
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJak být dospělá (McLaughlinová, Eva – Kraus, Nicola)
Náš věk nevypovídá vůbec nic o tom, jestli jsme už dospělí. Když chodila Rory McGovernová do sedmé třídy, usmíval se na ni z plakátů v pokojíčku Blake Turner, dětská herecká hvězda.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.